Wpis z mikrobloga

@shymon: bedzie ale nie polecam, sam mialem tak cieta ze chip latal jak gacie na wiosne na dupie, ale dzialalo. Idz do salonu bo ja sie nagimnastykowalem niezle z iglakami zeby to doszlifowac a w salonie to koszt 5 zl (w play) i od reki wymiana
@kubica941: jedną kartę już ogarnąłem w ten sposób. Problem jest z drugą...niemiecki prepaid w Netto, więc salonów brak. Za 10 ojro przyślą nawet, ale póki co po hotelach się rozbijam, więc adresu brak, gdzie wysłać mogą.
@shymon: to zależy od powodu wymiany - jak powiesz, że nie działa bo styki brudne czy wytarte to wymienią bez nic.
Cebula motzno. Poczytaj bo w każdej sieci inaczej. Ale jeśli nie działa ze starości to nie wezmą złocisza. Powiedz, że ci karta przerywa i #!$%@?.
@ja_caly_na_bialo: #!$%@? z nimi, argument do zmiany operatora mam, jak umowa mi się skończy. Skoro po 10 latach mają problem, żeby nieodpłatnie kartę wymienić, to coś jest nie tak.
@kubaczka: Po prostu przykleić do szablonów i ciąć jak każdą inną micro z 12mm czipem?
@shymon: bardzo nie tak. W play wymieniałem z pięć razy w ciągu dnia bo był problem. Okazało się, że z fonem - ale ani złocisza nie płaciłem.
Z plusa jeszcze nie wymieniałem kart.
Z orange 5 zł płaciłem ale to było 10 lat temu. Powiedz im, że jak ci nie wymienią\ to #!$%@? - oprócz wymiany jeszcze ci gałę #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)