Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja nienawidzę spotkań ze znajomymi w których towarzystwie znajdują się dziewczyny!!! Podchodzisz i pierwsze co robisz witasz się ze wszystkimi, kolegom podajesz rękę, aż tu nagle przychodzi pora na powitanie się z płcią przeciwną... i co robię? jako że są to dziewczyny które znam już jakiś czas powinienem CHYBA pocałować je w policzek, ale nie gurwa, podaje im nieśmiało rękę jak ostatni stulej i w główce czuje #!$%@? i żenadę. Nie znoszę tego, uważam że jest to niestosowne, dziecinne i głupie. Jak to jest że dorośli ludzie odwalają coś takiego? Jeśli chodzi o samą rozmowę, nie mam z tym problemów, tylko to cholerne powitanie... czy w Polsce nie mogłoby być tak jak w jakimś pieprzonym Iranie, gdzie dotykanie kobiet jest zupełnie nie na miejscu i witasz się z nimi tylko słowem?

Jak żyć mirki? jak żyć... #!$%@? nie odpuszcza, #!$%@? nie wybacza, #!$%@? nie zapomina.
#stulejacontent #przegryw ##!$%@? trochę #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie zarzutka. Ale jeśli nie:
całować to ty możesz jak się z nią bardzo dobrze znasz i to zazwyczaj ona powinna to zrobić pierwsza. Ja zawsze mówię po prostu "cześć" jak jakąś spotkam, nigdy nie pocałowałem ich w policzek, za to (aż) dwa razy mi się zdarzyło, że to one zrobiły, mimo że jakoś dużo czasu ze sobą nie spędziliśmy w porównaniu do innych
@AnonimoweMirkoWyznania: daj spokój to błahostka. Ja mam kilku znajomych z którymi na powitanie całuję się w policzek, ale mam też takich z którymi mówię sobie zwyczajnie cześć i tyle. Jednak wg mnie nie powinieneś pierwszy podawać dłoni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: Niestety obracam się w takim towarzystwie a nie innym. Ten zwyczaj przyjął się już dość dawno i w momencie w którym witam się z po kolei ze wszystkimi kolegami podaniem ręki a dziewczyny pomijam mówiąc same cześć wydaje się im dziwne i niestosowne, mi samemu również. Podanie im ręki również jest dziwne i niestosowne, tym bardziej jeśli koledzy witają się z nimi pocałunkiem w policzek.
Wiem że to błahostka, ale