Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja nienawidzę spotkań ze znajomymi w których towarzystwie znajdują się dziewczyny!!! Podchodzisz i pierwsze co robisz witasz się ze wszystkimi, kolegom podajesz rękę, aż tu nagle przychodzi pora na powitanie się z płcią przeciwną... i co robię? jako że są to dziewczyny które znam już jakiś czas powinienem CHYBA pocałować je w policzek, ale nie gurwa, podaje im nieśmiało rękę jak ostatni stulej i w główce czuje #!$%@? i żenadę. Nie znoszę tego, uważam że jest to niestosowne, dziecinne i głupie. Jak to jest że dorośli ludzie odwalają coś takiego? Jeśli chodzi o samą rozmowę, nie mam z tym problemów, tylko to cholerne powitanie... czy w Polsce nie mogłoby być tak jak w jakimś pieprzonym Iranie, gdzie dotykanie kobiet jest zupełnie nie na miejscu i witasz się z nimi tylko słowem?

Jak żyć mirki? jak żyć... #!$%@? nie odpuszcza, #!$%@? nie wybacza, #!$%@? nie zapomina.
#stulejacontent #przegryw ##!$%@? trochę #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@tomaszk-poz Eee... Całus w policzek nie jest tak naprawdę buziakiem tylko się ludzie dotykają policzkami jeśli nie są na jakimś bardziej zażyłym etapie.

@AnonimoweMirkoWyznania W mieszanym gronie najpierw się witamy z kobietami.

BTW, ja nie wiem, chyba byście umarli w krajach bardziej południowych gdzie się mężczyźni też często 'całują w policzek' na powitanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie lubię takiego przystawiania policzka nawet z osobami, które znam. Dla mnie to straszne, zawsze wtedy wolę już przytulić tę osobę niż dotknąć. :| Kujące zarosty obcych facetów albo czyjekolwiek pryszcze to nie jest to co chciałabym mieć na swojej twarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@alfka: gorzej, kobiety potrafią się na powitanie całować w usta i nieraz się zastanawiałem, jak lub przywitala się z koleżanką, a ona wcześniej zrobiła loda swojemu chłopakowi, czy ja później miałem na ustach plemniki tego gościa.
  • Odpowiedz
@Gildead: w ogóle kobiety są jakieś zboczone, opowiadają sobie o orgazmach, penisach swoich facetów, o miesiączkach, pożyczają gumę do żucia z ust do ust, polecają sobie kolegę do rozdziewiczania.
Na jakiej planecie ja żyje...
  • Odpowiedz