Wpis z mikrobloga

Pomocy! Mam wiedźmina 2 (oryginalnego, żeby nie było), niestety pomimo względnie dobrego sprzętu (jak na wymagania tej gry) tnie się niemiłosiernie, nawet na niskich ustawieniach ma 12 klatek, na najniższych możliwych (640x480) góra 25 klatek. Wyczytałem w necie, że wszystkim problemem zaradzić może pozbawiony DRMów starter od GOGu - niestety, nigdzie nie mogę go znaleźć.

#gry #wiedzmin2 #witcher2 #wiedzmin
  • 5
@Elkoss: szczerze mówiąc, to nie jestem pewien, Chodzi chyba o zwykłe witcher2.exe, tylko pochodzące ze strony GOG (starter dla tych, którzy kupili grę przez GOG). Kilka lat temu jeszcze można było to jakoś ściągnąć, teraz wszystkie rapidshare'y i inne linki wygasły.
@Dol_Guldur: obawiam sie, iż znalazlem źródło mojego problemu - karta graficzna (AMD Radeon 6450) - okazuje się, iż jest dużo słabsza, niż myślałem i chociaz w W1 sprawdza się świetnie, w W2 nawala na całej linii. Jako ze nie zamierzam wywalać jakiejkolwiek kasy na modernizację kompa (bo poza kiepskim FPS w W2 sprawuje się nienagannie jak na moje potrzeby), będę zmuszony poczekać kilka lat kiedy kupię sobie nowego kompa.

Poczekam, aż