Wpis z mikrobloga

A #!$%@? szkoda gadać, co ci kurierzy odjaniepawlaja w Polsce. Miał być z umową o godzinie +/- 16 dzwoni o 11, ze juz jest i twierdzi, że dostarczenie paczki w wyznaczonej przeze mnie godzinie jest niemożliwe, no to #!$%@?. Telefon, dzwonie do biura i mówie jak jest,a oni, że ma obowiązek dostarczenia między 14-16 xD. Mam nadzieje, że go wyjebią z roboty.
#kurier #kurierzy

  • 8
@ethics: tylko, że miał mi przywieźć umowę do podpisania i później ją zabrać, zależało mi na czasie, a tak to znowu trzeba sie użerać i wydzwaniać po biurze i dogadywać się, żeby jednak przywieźli o tej godzinie.
@sylw1905: Kurier rano dowiaduje się ,ze ma 100-120 przesyłek do dostarczenia i strzelam ,ze 40 do odebrania , w tym 20 umów i wszystkie na 14 . Ma w dupie czy ty masz tam godzinę ustawiona czy nie ,układa trasę sobie tak żeby to jakoś do kupy poskładać i rozrzucić po rejonie . Kurierzy jeżdżą nieraz po 12 godzin żeby to obskoczyć . Jeżdżą często za psie pieniądze ciągle poganiani przez
@dhlx: @dhlx: XDDDD, człowieku. Firma, od której ten kurier dostał umowę do dostarczenia dla mnie, jasno i wyraźnie zapewniła mnie, że odbiór paczki będzie między 14, a 16, bo tylko wtedy mogę to zrobić.Oni mają kontrakt z tą firmą kurierską i biuro kuriera potwierdziło to samo, że między 14, a 16 ma obowiązek dostarczenia, więc stul ten głupi ryj i usuń konto.
@sylw1905 Problem leży w tym, że firmy korzystające z usług kurierskich i ludzie siedzący na słuchawkach zapewniają swoich klientów o godfzinie, o której przyjedzie kurier nie mając żadnego pojęcia o tym, jaką robi on trasę. Często kurierzy nawet nie mają pojęcia o tym, że ktoś "umówił ich" na daną godzinę z klientem, po prostu robią trasę według swojego planu. Nieraz zdarzało mi się, że przyjeżdżałem do ludzi, a oni mówili mi, że