Wpis z mikrobloga

mirki jakie macie zdanie na temat podróży? :) nietóre osoby nie mogą bez tego żyć, niektóre (nie mówię o chronicznych piwniczakach) mają to w dupie i wstarczy, że raz w roku pojadą nad jezioro. Kolega mnie namawia na wypad na Sri Lankę bo mamy tam znajomego tubylca który załatwi nam wszystko pięknie więc tylko 3K za przeloty + atrakcje na miejscu, nie należę do bogatych ale jest to do ogarnięcia (choć miałem zbierać na inne rzeczy)..jednak moje podejście jest takie, że z podróży już parę dni po powrocie nie zostaje ci nic, poza opalenizną i paroma fotkami........z drugiej strony nie byłem nigdy dalej niż chorwacja i chciałby coś przeżyć egzotycznego :P lecieć czy nie lecieć? :P #pytanie #podroze

lecieć?

  • tak 89.9% (329)
  • nie 10.1% (37)

Oddanych głosów: 366

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agablazej: Jak nie masz jeszcze terminu to proponuje poszukaj tańszych lotów. Na Sri Lankę i z powrotem można polecieć za ~1600. Za 100$ będziesz żył jak król a do tego zaoszczędzisz 1k cebulionów
  • Odpowiedz
@agablazej: okres w którym podróżowałem to okres z którego mam najwięcej barwnych i dobrych wspomnień. Jeżeli nic szczególnie złego się nie wydarzy, to będziesz miał same dobre wspomnienia, do których będziesz z chęcią wracał i o nich opowiadał. A jeśli uda Ci się zobaczyć miejsce przy pomocy miejscowego (a nie przeleżeć połowę czasu na leżaku nad przyhotelowym basenie), to już w ogóle wyniesiesz z tego więcej niż większość odwiedzających. Jedź
  • Odpowiedz
@agablazej:

że z podróży już parę dni po powrocie nie zostaje ci nic


To samo odnosi się do prawie wszystkiego co zrobisz w życiu, więc ten argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz