Wpis z mikrobloga

@barbapapa:

TANIE ZA 30ZŁ SĄ WYTRZYMALSZE od deski

bzdura jakich mało :)

wyglądem zdecydowanie przewyższa deskę

jeśli lubisz atrapę drewna to pewnie tak.

Skoro nie masz doświadczenia z deską to po co się wypowiadasz? Bo sąsiad Ci opowiedział jakieś bajki?
@bugg: Panele nie muszą stukać. Kwestia podkładu. Ja u siebie mam panele, a pod nimi maty kwarcowe. Zadnego głuchego stukania. Wiele znajomych miało problem, z ocenieniem czy to panel, czy jakaś deska, bo nic nie stuka.
A co do tej możliwości cyklinowania deski barlineckiej czy innego parkietu. Zobacz sobie ile taka przyjemność kosztuje. W tej cenie spokojnie wymieni się panele na nowe.
@barbapapa: to właśnie dla ludzi takich jak Ty powstały samochody z imitacją drewna w desce rozdzielczej.
mam wrażenie że rozmawiam z 15 latkiem, serio jest brzydka bo jest naturalna czy dlatego że Cię na nią nie stać? cały dom mam z drewna, czemu niby miałbym robić wyjątek i robić podłogę z jakiejś taniej imitacji?
@barbapapa: dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu, o gustach się nie dyskutuje a Twoja argumentacja w postaci "brzydkie" i "drogie" nie trafia do mnie w najmniejszym stopniu :)
@barbapapa: bije od Ciebie cebulą na kilometr. Właśnie rozum pozwala mi interpretować twoje wypowiedzi i wyciągnąć z nich takie wnioski. Nie masz pojęcia o czym piszesz, #!$%@? jakieś farmazony bo sąsiad ci nawciskał bajek i polecasz jakieś drewnopodobne gówno w oparciu o to. Dąb jest najtańszym drewnem? Gówno się znasz. Status społeczny? Ty serio masz 15 lat.