Wpis z mikrobloga

Czyli mówisz, że jest typowym lekarzem? Przecież nie każdy medyk jest młody, ba - większość, z którymi miałem styczność to stare dziady.


@anonymous_derp: Pytanie kiedy przestał praktykować i kiedy przestał się doszkalać, śledzić nowe badania itd.
  • Odpowiedz
@RaV_Oyabun: dwa pokoje i kuchnia to M1? Człowiek to się całe życie uczy.. Wiesz, większość ludzi ma dzieci, a dzieci mają oddzielny pokój, za to w blokach z wielkiej płyty przeważają układy 2+1, ale pewnie o tym nie wiesz mieszkając w swojej wilii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@deroo: Wg jego strony na wiki, praktykował przynajmniej do 1975. Co dalej jest trochę mniej jasne, bo w Afryce pracował na stanowiskach doradczo-kierowniczych. Ma podobno 21-letnią praktykę, więc od ukończenia AMW w 1966, będzie do 1987.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: No to ma albo 41 lat przerwy, albo 29 lat przerwy. Pracując jako dyrektor w Afryce też pewnie badań nie śledził. Sorry, imo lekarz świeżo po studiach jest lepszym autorytetem od takiego lekarza jak ksiądz biskup.
  • Odpowiedz
@deroo: Z ciekawości, jakie jest zdanie innych lekarzy? Wg moich informacji, skuteczność zapłodnieniowa gwałtu jest dość wysoka; ja tu tylko bronię jego kwalifikacji, że ma podstawy mówić, co mówi, nawet jeśli się myli.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Oczywiście, że może mówić co mu się wydaje.

Co nie zmienia faktu, że jest dość marnym autorytetem w kwestiach medycznych. Medycyna ciągle się zmienia, non stop są przeprowadzane nowe badania, a on jest od XX lat nieaktywny. Do tego chyba nie powołuje się nawet na żadne stare badania, tylko mówi, że tak jest...bo on tak mówi?
  • Odpowiedz
@deroo: O ile wiem (a pewnie niewiele), powołuje się na statystyki aborcji z powodu czynu niedozwolonego, których jest ok. 1 rocznie, w porównaniu z tymi z powodu wady płodu, których jest 500-1000 rocznie.

Moim zdaniem to po prostu niska incydencja kazirodztwa i gwałtu w naszym społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@matra: ja nie wiem czy wiekszosc ludzi ma dzieci, ja np. nie mam i nie zamierzam miec dopoki nie bede mogl im zapewnić odpowiednich warunkow. nie mieszkam aktualnie w willi tylko w czynszowym mieszkaniu w kamienicy i te 45m^2 wystarcza mi na fajna "kawalerkę" i na pewno nie bede montował tv do sypialni, gdzie ma dziać się magia w innym miejscu niz ekran
  • Odpowiedz