Wpis z mikrobloga

@Tylko_Japonki: Wy się śmiejecie, ale jak się okazało thinkpady z serii Tx20, które posiadają dedykowaną grafikę, nie mogą wydawać sygnału przez DP bez odpowiednich sztuczek, nawet jak korzysta się tylko ze zintegrowanej grafiki.
Raz to zrobilem i odechcialo mi sie.


@etimeel: O to to. Potem wiecznie czegoś brakuje. A nawet ze standardowym jądrem z Debiana mam hajlajf panie. Ostatnio w firmie zaistniała potrzeba podłączenia dongla BT.
- Chyba nie działa - słyszę po dłuższej chwili kombinowania ze sterownikami to z jednej, to z drugiej stronki.
- Daj mi, sprawdzę.

Podłączyłem do portu USB, zainstalowałem aplikację do BT( jedna prosta komenda apt, wcześniej nie miałem,
@a231: zaraz... Laptop dla biznesu (drogi swoją drogą), gdzie się najwięcej używa rzutnika, nie może przesłać doń sygnału przez DP bez kombinowania? lenovo to lenovo, nie ważne jak się będziemy czarować chińska mentalność pozostanie.
@Xardin: @a231: podobnie miałem na swoim 5-letnim teraz Asusie - HDMI było podłączone do karty nvidii, a że obsługa Optimusa była (i jest dalej) upośledzona pod Linuksem, to właściwie nie było opcji z tego korzystać (raz próbowałem, ale po kilku godzinach siedzenia z tutorialem dałem sobie spokój i korzystałem z D-suba aka VGA). Nie do końca jedynie rozumiem tylko dlaczego to HDMI nie było po prostu podpięte pod Intela -