Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co robic mirki :( Mam 18lat, bylem rok w technikum informatyk to nie zdalem (matma, fiza, hista) zawodowe przedmioty bardzo dobre, szczegolnie sieci lubie. Przenioslem sie za namowa rodziny do zawodowki na elektromechanik pojazdow samochodowych. Za cholere mi sie podobalo. Jest czerwiec odbieram swiadectwo ze otrzymalem promocje do nastepnej klasy i w tym momencie mowie no fajnie bylo ale juz czas na mnie i zegnam sie, klasa w szkolu, nauczycielka tez, namawiali zebym zostal ale postawilem na swoim i zrezygnowalem bo nie kreca mnie samochody. Zapisalem sie do LO zaocznego. W wakacje popracowalem w fastfoodzie. 2 tygodnie temu mialem pierwszy zjazd w sobote na 8 do 14:45 2 przedmioty kazdy po 4godziny lekcyjne, strasznie mnie nudzilo. W niedziele to samo, szczegolnie 4 godziny pod rzad matmy a przerwa co 2 godziny. Teraz w sobote od 8 do 18:00 w tym 3 przedmioty po 4 godziny! :( W niedziele od 8 do 14:45 2 przedmioty 4godziny jednego przedmiotu i az 6godzin Fizy! ktorej nienawidze :(( Nie wiem co robic, duzo zadaja i na polrocze egzamin pisemny i ustny jak sie nie zda to dowidzenia. Doradzie mi czym sie zajac :/ 2 lata zmarnowane. Szczerze to nie wiem czy dam rade zdac nawet 1 klase. Nie wiem czy nrmac w to czy cos samego zaczac. Moze jakies mirki doradza mi :(
#szkola #szkolnictwo #lo #praca #pracbaza #pytanie #problem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
PijanyWarchlak: JESTEM OPem, zapomniałem kodu/klucza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Woła @Pomarańczowy @MarianAlkoholik @Leel00 @AB47 @qba3 @Jureczek77 @malinowydzem

Sprawa wygląda tak, że nie zdałem technikum ponieważ musiałem się przenieść po półroczu do innego technikum bo w tym była patologia, ze mną odeszły 3 osoby.
Niestety w tym nowym technikum jak się okazało to byli daleko do przodu i wyższy poziom i nie nadrobiłem bo było za dużo