Wpis z mikrobloga

@czup: Nie no, przecież PiS wcale nie uległ. Nadal popiera całkowity zakaz oborcji, co publicznie deklarował jeszce kilka dni tomu...
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/516962,jaroslaw-kaczynski-aborcja-zakaz-ustawa-pis-prawo-przerywanie-ciazy-kosciol-sejm.html
Czyżbyś to przeoczył? Zaklinanie rzeczywistości lvl psychoprawak. Dupa zmiękła xd
#bekazprawakow
Pobierz NiespodziewanaRiposta - @czup: Nie no, przecież PiS wcale nie uległ. Nadal popiera ca...
źródło: comment_Tp2jI06M3P54JPfnghlDvDKXHFbR9O9p.jpg
@czup: PiS to musiał popchnąć, bo to była jedna z ustaw, której żądał kościół za poparcie w wyborach. Myślę, że paru nawiedzonych z PiSu (typu znana posłanka na P, która dzieci nigdy nie miała) mocno za tym lobbowali. Na szczęście nawet w PiSie poszli po rozum do głowy.
@NiespodziewanaRiposta: Kaczyńscy (szczególnie Lech) zawsze byli przedstawicielami cywilizacji śmierci. Gdy po 2005 roku pojawiła się szansa na obronę życia od poczęcia to właśnie Jarosław Kaczyński obrzucił inwektywami głównego pomysłodawcę takich zmian w prawie i wyrzucił z partii. To, że PiS nie poprze ostatecznie zmian w prawie o aborcji było jasne dla każdego orientującego się w polskiej polityce i właśnie dlatego potrzeba było uruchomić ogromną machinę propagandową by powiązać Kaczyńskiego z ideą
@adamgtx: Dostajesz ode mnie #czarnolisto za ignorancję. Nie mam zamiaru się dochodzić z ludźmi, którzy zamiast odnieść się i skomentować, to oczerniają i atakują osobę. Zastanów się co piszesz. Wyzywasz innych od niedzielnychXXX a sam zamiast się odnieść i obalić te "niedzielne" argumenty to atakujesz osobę. Przeczytaj sobie może jak prowadzić kulturalnie dyskusję.
@NiespodziewanaRiposta: ani Polki nie wygrały z PiSem, ani PiS skapitulował. Zrozumcie wreszcie, że Kaczyński jest przeciwnikiem (i zawsze był) zaostrzania przepisów, bo popiera kompromis. Ta ustawa nie miała szans, a protesty tylko przyspieszyły decyzję Kaczora o aborcji tego projektu xD ale tak naprawdę nie miały decyzyjnego głosu. inba zrodziła się z tego, że Kaczyński postanowił, że PiS obieca dopuszczanie projektów obywatelskich do II czytania, a część głupków z PiS odrzuciła, łamiąc
@grazwydas: Prasy codziennej nie czytuję, co najwyżej przeglądam. Niemniej chętnie przygarnę bibliografię odnośnie przytaczanych wydarzeń. A ileż to mamy szerokich publikacji na ten temat, neutralnych politycznie i względnie poglądowo? Bo przeszło mi przez myśl, że za twoim wynurzeniem (pojęcie "cywilizacja śmierci" w kontekście aborcji kojarzy się wręcz z ultrakatolicyzmem) stoi jakiś ideowy cel.