Wpis z mikrobloga

tak sobie klikam i NOWY motor można kupić za 2300 xD?
http://otomoto.pl/oferta/romet-ogar-125-najtansza-125-ka-2295-zl-salon-serwis-bielsko-b-ID6y9COp.html#aa9e6499ee
to w ogolę jeździ? kupiłbym sobie takiego, żeby sobie do sklepu podjechać, albo na basen
i jeszcze gwarancja na dwa lata
nie no na serio jakbym sobie z 1k rocznie robił tym motorkiem to jak dlugo wytrzyma, i czy czesciej bede go naprawial czy jezdzil
#motocykle125 #romet
  • 11
@gromwell: raz był na serwisie gwarancyjnym bo wachacz dokręcili za mocno w fabryce i gdzieś po 200km się mi tarcza z przodu skrzywiła z powodu dziur w asfalcie i hamowania na nich i bez problemu wymienili za free. Do gwaracji trzeba robić przeglądy za 160zł co 500km do chyba 3k km. Gwarancja 2 lata lub 30k(może 60k nie pamiętam) km. Na gwarancji nie ma akumlatora. Ogólnie fajna maszynka ale po 200km
@gromwell: pewnie normalna rometowska wygooglaj, za 2300 się nie spodziewaj nie wiadomo czego ale zepsuć tak żeby nie pojechać się nie zepsuje. Silnik to kopia jakiejś hondy, plastików mało a 2300 to nie fortuna :D
@gromwell no patrząc obiektywnie to jest to motocykl. Więc tak , to samo. ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak serio to to są dopracowane motocykle, można by rzec ,pierwsze dobre jakościowo produkty pod rodziną marką. Sam miałem Softa, zero problemów , a dostawał intensywnie w dupę. Za 2500 kupisz napewno lepszy używany produkt niż to ,nie bójmy się głośno powiedzieć , BADZIEWIE. K125 to najbardziej surowy produkt ,
@Kick_Ass: chodzi mi bardziej o to, czy wszystkie romety wychodzą z tej samej fabryki
no ale wytłumaczyłeś, że silniki są różne
znajde sobie na poczatek kogos z motorem, zeby sie pobawic
w sumie moze mi sie nie spodobac xD
@gromwell nie, są co najmniej 4 fabryki z których kupuje Romet. Najlepsze są modele Rcr i Rxc z fabryki Zongshen . Modele k i z to Senke też dobra fabryka,ale chyba już nic nie robi dla Rometa. Soft to klon Hondy cb125 i jest bardzo dobrze wykonany. Kupując używkę nic nie stracisz,chyba że zgruzujesz. Nic lepszego do nauki w tej cenie.