Wpis z mikrobloga

@solusek: tak jak pizse @KLIFord musisz apkę dodać jeszcze do autostartu. Dodatkowo ustaw sobie jeszcze w ustawieniach zasilania czyli:
Ustawienia > bateria i wydajność > profile baterii > zębatka w prawym górnym rogu > usuń aplikacje z pamięci gdy zablokowany na nigdy.
@solusek nie o tym pisza koledzy. Wejdź do Ustawienia / Bateria i wydajność / Oszczędzanie baterii / Choose apps / tam znadz MiBandTools i wybierz no restriction. Telefon nie będzie ubijal apki oszczędzając baterie... To tak na szybkiego wymyślone na MiUi 7 ale nie testowałem u siebie jeszcze.
@solusek ok u mnie już wszystko działa. Ktoś dzwoni mam powiadomienie, sms tak samo ładnie :) Nie sprawdzalem z wykopem i FB ale to potem.

Zatem od poczarku.
Dodalas zadania do powiadomień w MBT dla np SMS?
Dodalas już nie ubijanie MBT w oszczędzaniu baterii.
Dodalas go do powiadomień w obu miejscach? Tzn Ustawienia / powiadomienia / powiadomienia aplikacji i tam MBT ma mieć zezwolenie oraz Ustawienia / urządzenie / prywatność /dostep
@solusek ps. Przecież wszystko masz w pierwszym swoim zapytaniu podane jak na dłoni a my szukamy :-)

Ostatnie aplikacje i MiBandTools przeciagnij w dół aby dostał 'klodeczke'. Teraz wejdź w zezwolenie ww powiadomień i je wył i wł ponownie. Wuola