Wpis z mikrobloga

Mirki chce kupić TV, już miałem na oku sony ale był powystawowy i miał przepracowane 3000h! dali mi rabat tylko 60 PLN za używany TV inaczej tego nie można nazwać. Ale wracając. Mam do dyspozycji 1400 PLN. Telewizor może być bez smart ( choć jeśli nie duża różnica to chętnie kupie z smartem ) chciałbym żeby miał 40 cali ale jeśli macie do polecania coś super hiper ale mniejszej wielkości to tez wezmę to po uwagę. Ostatnio słyszałem żeby brać sony LG badź samsung bo inne to szajs. Co myślicie ? pozdrawiam wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tv #telewizja #telewizory #smarttv #sony #samsung #lg #rtv #elektronika
  • 9
@Ferlit: Samsungi w niskich modelach to syf, tutaj najwięcej jakości daje Sony. Za te pieniądze nie kupisz nawet golasa 40 calowego, więc na polu bitwy zostają 43 calowe LG model 500 i 510, paskudny K5100 Samsunga, i Philipsa 4101.
@Opipramoli_dihydrochloridum: Niestety tak jestem w punkcie wyjścia. Ale dobrze że sprawdziłem ilość godzin, oczywiscie w euro rtv-agd pan sprzedający nawet nie wiedział jak to sprawdzić kupił bym używkę w cenie nowego.
W Każdym razie szukam od nowa i w tej cenie już chyba sony nie ma ( euro rtv-agd dlatego tak zjechało z tymi modelami w cenie bo to już wyprzedaż i nie będą ich zamawiać. Masz coś godnego polecenia ?