Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na stacji paliw i wcinam jakiś makaron, wiec mam chwile aby sie podzielić moją opinią na temat #tesla X


Pamiętajcie tylko #podludzie kupują tesle!!!

Ale do rzeczy:
Auto robi wrażenie, jest potężne. Wsiadając do środka przednia szyba jest ogromna, i gładko przechodzi poza głowę kierowcy. Myślałem ze problemem bedzie ostre słońce, które bedzie oślepiało kierowcę, ale przyciemnienie szyby niweluje ten efekt. Zima jednak ta szyba bedzie wielkim problemem. Ja juz przy temperaturze 3stopni odczuwam zimno przy panoramie, a co dopiero przy tak wielkiej powierzchni, bedzie to mocno obniżało zasięg!


Przy zakupie można wybrać ilośc foteli 5,6 lub 7. Mi najbardziej przypadło 6 miejscowe rozwiazanie z przestrzenią pomiędzy fotelami. Byłoby to idealne rozwiazanie na #uber
Niestety fotele za kierowca sie nie składają i nie uda sie uzyskać dodatkowej przestrzeni załadunkowej.

Spasowanie elementów, o tym można napisać esej czy inny poemat, jak auto za 1m nok moze mieć tak #!$%@? spasowanie.

Plusy
- 6 miejsc
- hak holowniczy
Minusy
- nie składające sie fotele
- spasowanie elementów
- ogromna przednia szyba która latem bedzie grzała jak sam #!$%@? a zima .... ah
- drzwi pasażera, otwierają sie zbyt wolno i w trakcie deszczu czy śnieżycy wszystko bedzie w środku.
- powłoka lakiernicza, oni chyba używają plakatowek

prawdopodobnie podjąłem decyzje, i moze w przyszłym miesiącu złoże zamowienie na model S po lifcie. Jest tańszy o 100k nok a wyglada o niebo lepiej. Tym bardziej ze 90D bede miał podkreślone ()

#uberoslo #motoryzacja #przemyslenia #samochodyelektryczne #samochody
Pobierz localgoodness - Siedzę sobie na stacji paliw i wcinam jakiś makaron, wiec mam chwile ...
źródło: comment_GPEmxBO10pNdamf4zutZ0JrqKJj0rnBV.jpg
  • 4
@localgoodness: ja bym jednak panoramę zaliczył do zalet, chociaż wiadomo - punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia. Dla południowej PL nie byłoby takich problemów, jak dla NO.
To samo tyczy się prędkości otwierania drzwi, ale rozumiem, że to jest oczywiście Twoje zdanie.
Co do reszty - to faktycznie poszli na łatwiznę, aż wierzyć się nie chce, że te fotele to prawda. Nie wspominam o lakierze.

A tak swoją drogą -