Wpis z mikrobloga

Tak wygląda szczęście i równe prawa w cywilizacji :)


@artpop: Być może dla wybranych jednostek istotnie jest to szczęście, ale to też symbol procesów, które są niszczące dla cywilizacji. I nie pisze tego, by komuś dokopać, ani by kogoś obudzić, bo poszczególne jednostki nie mają wpływu na trendy w obyczajowości. Po prostu tak mnie naszło podzielić się refleksją. Nie bierz tego do siebie. Nie mam nic przeciw homosiom. Tylko jestem świadomy,
spytaj sie lepiej @artpop o jego zdanie na temat pedofilii, zoofilii i nekrofilii. Mi nigdy odpowiedziec nie chce.


@cienki137: Niby kiedy się mnie o to spytałeś? Linki poproszę. Wymieniłeś różne parafilie, które krzywdzą innych.
@artpop: czyli jestes przeciwny, tak czy nie? Interesuje mnie zdanie m.in. Twoje, gdyz znam osoby homo ktore popieraja czeac lub wszystkie z podanych przeze mnie dewiacji przy okazji bedac czescia spolecznosci lgbt. Z calym szacunkiem, ale jakbym nalezal do lgbt to probowalbym sie od tego odciac.
@artpop: ah i btw koroluk coa kiedys pisal na temat np zwiazkow kazirodczych, poruszany byl tez temat nekrofilii i widzialem dosc sporo osob z teczowymi awatarami ktorym to nie przeszkadzalo. Ot moja ciekawosc.