Wpis z mikrobloga

#motocykle
Sluchajcie, zakupy w dzisiejszych czasach to jest #!$%@? dramat, powtarzam, DRAMAT! No bo tak: kazdy sklep ma asortyment innych marek - to rozumiem, ale oczywiscie w sklepie maja jakies szczatki tej oferty. A, to pan chcial, a to nie, wycofali, a sprowadzenie pana rozmiaru to wie pan, tego, smiego, klopot jest, nie wiem czy jest, nie wiem czy bedzie, a po co to panu, na co...
I teraz wybral sobie czlowiek pare modeli ktore chce po prostu dotkac i zalozyc przed kupnem (o buty chodzi) Dokladnie to 2 firmy zostaly na placu boju, ja sie nawet godze pojechac do 2 innych sklepow. Ale nie, ci maja, ale nie ten rozmiar, moze bedzie a moze nie, ci nie maja, tego, a ten model to tak, a ten nie.
Dziwia sie pozniej ze ludzie w necie kupią. No kupia. Pan od Sidi wmawia mi ze 2 modele to w Polsce nie, nie ma, nie bedzie panie zapomnij. No #!$%@? a ja na allegro widze, ale wolalem u pana przymiarke zrobic i panu zaplacic a nie komus z allegro. No ale nie nie ma. I tym sposobem ja wiem co chce kupic, ale NIE WIEM GDZIE JA TO MOGE KUPIC

#!$%@? sie, wyzalilem wracam do roboty elo
  • 27
@bocznica: to jest tragedia, chcesz poprzymierzać i sprawdzić a tu klapa, jeździj, szukaj po 10ciu sklepach kuźwa jak na stronie mają ten towar ale w lokalnym już nie, piszesz maila/dzwonisz ze takie i takie marki macie w internetowym, dostawa za firko do sklepu to ja chce to i to bo se chce przymierzyc, a tu taki #!$%@? :/
@tosyu: no dokladnie o tym pisze. Kazdy szanujacy sie sklep ma na stronie te modele, bo nie wybralem nic nienormalnego, a i rozmiar trzyma normy. No ale przymierzyc na zywo udalo mi sie JEDEN model. JEDEN #!$%@? z 4. Bo drugi to jeszcze no moze sie uda, ale pozostale dwa to nie. No to co mam je w necie zamowic w ciemno i ewentualnie odeslac?
To samo z ciuchami jest. #!$%@?
@cropdd: i to jest kurde mysl! sklepy dostawalyby buta DEMO wydrukowanego do przymiarki, ja sprawdzam czy mi pasuje, rozmiar dobry, podbicie, klamry, kupuje! kurcze, serio dobry pomysl
@bocznica dobrze prawi. Polać mu! W zeszłym miesiącu chciałem wspomóc zaprzyjaźniony serwis i kupić u nich opony. Myślę - Chooj, może wyjdzie parę dych drożej ale znam kolesi, niech mają, w razie problemów gwarancja na miejscu to też profit.
Ale nie. Nie było takich opon jak chciałem i nie byli w stanie z hurtowni ściągnąć bo tez nie ma. Co robić - kliknąłem w necie i na 2gi dzień były.

Ogólnie w
@bocznica: chyba zły sklep masz :) Ja w swoim kiedyś marudziłem jak szukałem butów, że szkoda, że Alpinestars nie mają - no już mają w ofercie ;D Fakt, że wtedy kupiłem w innym sklepie akurat.

I nigdy mi nie marudzili na to, że chcę przymierzyć czy coś. Często nawet marudzenie zaczynam od facebooka na wiadomości prywatnej by rozeznać się czy mają to co mnie interesuje i czy rozmiarówka jest :P
@11mariom: nie marudzili ze chce przymierzyc. Marudza, bo nie chca sprowadzic interesujacego mnie modelu. Z przyczyn o jakich pisal @solo_ta: Tyle ze to sie odwraca przeciwko nim, ludzie kupuja w necie, ponoszac nawet ryzyko ze trzeba odeslac bo rozmiar nie ten bedzie.
I ja nie mam sklepu, wisi mi gdzie to bedzie, jak masz taki super sklep to slucham, moze zadzwonie do nich
@bocznica: Nie wiem skąd jesteś, ale w Krakowie aż takiego dramatu nie ma. Fakt, że trzeba zjeździć kilka sklepów, żeby przymierzyć wszystko co się chce, ale przynajmniej jest taka opcja. Alternatywą może być kupno towaru przez internet i zwrot po przymierzeniu (dochodzi koszt przesyłki zwrotnej). Ewentualnie czekanie aż Zalando wprowadzi do oferty buty motocyklowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bocznica: mi nie robią problemów :P Chociaż nie wiem czy ściągałem kiedyś jakiś model, ale rozmiar i owszem.
Motorismo w Szczecinie, nie wiem czy w innych Motorismo będzie tak samo dobre podejście, bo nie miałem styczności.

Ale fakt - chciałbym zamiast kilkunastu sklepów (bo się chyba tyle uzbiera, na pewno blisko 10) w Szczecinie - mieć ich połowę, ale jeden wielkości Polo / Luis z Berlina
@bocznica: Współczuje Ci, ale na Śląsku mamy sklepów od cholery, możesz przymierzyć w sklepie, który masz bliżej. A później kupić w innym (taniej).
motomoda24.pl Bytom, mimo mojej budowy ciała (szczypior) nie miałem problemu w ubranie się w to co chciałem. Jedynie rękawice świeżo po premierze mi ściągali.