Wpis z mikrobloga

Trochę to smutne, że Nexus z bardzo dobrego telefonu w rozsądnej cenie zmienia się w urządzenie kosztujące więcej niż 128 GB wersja #iphone 7... Jaka cena? 650$/780$ - dla tych, którzy nie chcą szukać w kolejności Pixel/Pixel XL. Na stronie #apple cena 7 zaczyna się od 649$. Rozumiem, że to rewolucja z asystentem, w końcu polepszą aparat i ma jack 3,5mm... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale cena za wysoka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pozostanę przy niezawodnym #nexus 5...

#android
MentorPL - Trochę to smutne, że Nexus z bardzo dobrego telefonu w rozsądnej cenie zmi...

źródło: comment_maueC6ikGAF1VbS5KDTayPIxOpyiuSwy.jpg

Pobierz
  • 19
@4dxx: Aż taki tragiczny nie jest, mimo to niezle się zawiodłem - jak wiadomo Nexus 5 jest stary, dziś działa świetnie ale za miesiąc może mu coś odwalić a wielu alternatyw nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) No może Xiaomi, jednak mimo wszystko chciałbym poszukać czegoś na spokojnie i mieć przemyślany wybór...
@MentorPL: "hej zobacz, tyle osób płaci za iphona prawie 700$ to znaczy że ich stać i za naszego też zapłacą". Wydaje mi się że jest to element tworzenia wizerunku marki bo było i będzie tak że drogie wydaje się wyższej jakości i bardziej prestiżowe. Możliwe że zakończyli strategię wchodzenia na rynek i sprzedają produkt w docelowej cenie? Może podążają za trendem Samsunga z równaniem cenami do iP?

Od dłuższego czasu zastanawiałem
@kubakabana: Co do 6P się nie wypowiem, niestety nie miałem okazji korzystać, bazowałem na specyfikacji. Porównuję do mojego Nexusa 5, który jak na tamte czasy miał fajne bajery, mimo wszystko wśród najlepszych z najlepszych aparat był piętą Achillesa.
@MentorPL: Nie straca, ich glowny rynek to kraje 1 swiata a nie Indie lub jakas #!$%@? Polsza. Afaict Xiaomi jest oficialnie dostepne tylko w Chinach, Indiach i w Polszy.

BTW: Era tanich Nexusow wkonczyla sie 3 lata temu :^)
@MentorPL: mam te same odczucia, boli brak stereo a ta cena to porażka, już jak nabywalem n6 to było drogo a teraz to kompletna masakra , nie wiem co jest warte doplacania aż tyle i te ramki, czas się zaprzyjaźnić z 6p.