Wpis z mikrobloga

Czuję się dobrą nieżoną dla mojego niebieskiego. Smutny był, bo tęskni za jedzeniem z #japonia (bo czuł się po nim dobrze a po naszym czuje się źle) więc na jutro na śniadanie ma w lodówce onigiri (kulki ryżowe z łososiem) a na kolację zjedliśmy porządną zupę miso (nie ten syf instant) i cieplutki ryż ()
Zamierzam się wprawić w kuchni japońskiej, bo jest fajna lekka i dobra na odchudzanie.
#gotowanie
Pobierz z.....a - Czuję się dobrą nieżoną dla mojego niebieskiego. Smutny był, bo tęskni za j...
źródło: comment_KSW2iyl5q5X1Gr1jkMtwb47QvhVL89LC.jpg
  • 10
Wakacyjnie ;) 2 lata temu byłam tam miesiac, rok temu miesiac a w tym roku 3 miesiące :) ogólnie to w tym roku jestem w Azji od maja do grudnia - 8 miesięcy :) teraz siedzę w Pekinie :)
W sumie od maja to zaliczyłam @ziemniaczana_krolewna: Dubaj - Sri Lanka - Malezja - Singapur - Tajlandia - hong kong - Tajwan - Japonia - Korea - teraz Chiny a przede mną Brunei , znowu Malezja , Australia , Nowa Zelandia i potem sie zobaczy co dalej :) pisałam o tym na wypoku ale mnie zakopali :)
@AgentGecko: z tym,ze nastąpiła zmiana planów bo z Pekinu lecimy jeszcze do Brunei. Dzis kupiliśmy bilety a potem reszta planu :) - ale to sie jeszcze moze zmienić bo dzis gadaliśmy czy by po nowej Zelandii nie pojawić sie w Ameryce południowej i czy by nie zrobic podrozy dookoła swiata ;)