Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@goferek: to zależy od tego gdzie chcesz się dostać - chociaż ostatnio nowe skróty przez kazimierz ogarnąłem i masę bocznych uliczek, bo przejechać mogilska->dietla->grunwaldzkie to jakiś dramat jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yourij coś źle liczysz. Kazimierz - Kurdwanów - 10 PLN. Najtańsze taxi - 18 PLN
Dodatkowo traficarem przejedzie 5 osób. Zwykłym taxi 4 (chyba że złotówę też weźmiesz na wixę xD ) więc koszt możesz rozbić na 5 osób.
Wadą są korki i szukanie miejsca do zaparkowania - czas leci a Ty płacisz.
Dlatego najlepiej jak wracasz z centrum na obrzeża... Tyko wtedy ciężko znaleźć kogoś bez promili
Kazimierz - Kurdwanów - 10 PLN. Najtańsze taxi - 18 PLN


@tarasino: o już dawno taksówkami się nie woziłem, ale jeszcze pytanie o której godzinie chcesz jechać.
Jesli w ciągu dnia, to tu płacisz ekstra za postój w korku (w Taxi chyba tylko od km masz liczone).
Dla mnie to fajna opcja podjechać do znajomych wieczorem na drugi koniec Krakowa na przykład
@tarasino: patrzę, kurde nawet fajne, nie aż tak drogo jak na jakiś przejazd pojedynczy/podwójny , zainstalowałem apkę i zobaczyłem formularz rejestracji...........................

#!$%@? to już dane karty płatniczej nie wystarczą?

adres zamieszkania, pesel, dane dowodu osobistego, zdjęcie prawa jazdy... MMMMmmmm tylko czekać na kredyt.
@eXtreme:

#!$%@? to już dane karty płatniczej nie wystarczą?

adres zamieszkania, pesel, dane dowodu osobistego, zdjęcie prawa jazdy... MMMMmmmm tylko czekać na kredyt.


Chłopie, wypożyczałeś kiedyś samochód? Firma posiadająca 5-6 tys samochodów we flocie chciałaby się bawić w wzięcie kredytu na prawko? heh....