Wpis z mikrobloga

CM storm Quickfire TK chyba najbardziej będzie pasowało w te zestawienie i raczej wątpie aby znalazła się inna klawiatura w tej cenie. Klawiatura z regulacją głośności rolką posiada tylko Corsair K70 i szczerze powiem, że jest ona fenomenalna, tylko nie w tej cenie, no i nie ma białego podświetlenia.
@Unbeliev: @KRISTAL: Hmm, może być droższa, wolę wydać raz a dobrze niż się potem użerać z zakupem kolejnej. Co polecacie poza k70? Czy to jedyny wybór? A i nie musi być to rolka, zależy mi by nie była to kombinacja FN+F12 etc.
@Sabr: Nie wiem co mógłbym zarekomendować.. K70 wydaje się być najpopularniejsza, ale wersja na brown to wydatek 600zł(może allegro ma taniej)
Nie wiem jak jest z nowymi switchami i ich przeznaczeniem do pisania, może któryś z nich stanowi dobrą alternatywę do pisania.

Sam mam klawiaturę na Brownach, fajna do pisania(choć to na blackach napisałem pracę dyplomową ( ͡° ͜ʖ ͡°)) osobiście dla mnie za głośna i następny
@Unbeliev: Silent też rozważam, ostatnio padła mi nożycowa. A, że sporo piszę i to coraz więcej to szukam czegoś profesjonalnego na kilka lat do przodu.