Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy wybór tej kamery to dobre rozwiązanie? Kamera będzie używana w domowych warunkach, w większości przypadku z dodatkowym oświetleniem (prawdopodobnie kupię softboxy) . Jest to Canon LEGRIA HF G25. koszt to około 3100 zł, czy w podobnej cenie kupię coś lepszego? Ponoć ten Canon to dobra kamera, chcę się jednak upewnić.
#elektronika #filmowanie #kamery #fotografia
z.....e - Witam, chciałbym się dowiedzieć czy wybór tej kamery to dobre rozwiązanie? ...

źródło: comment_cHDKYkHm94y4CJLnj95fVQiMp9RqrPk7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@rolfik_r1:
Witam, mógłbyś zerknąć okiem na to co wybrałem? Co myślisz? Łącznie wyszło około 3550 zł

Aparat: Sony A6000 + ob. 16-50 - 2699 zł
Karta pamięci: Sandisk ULTRA SDHC 32 GB 80MB/s C10 - 56 zł
Akumulator: Hahnel akumulator HL-XW50 (zamiennik Sony NP-FW50) - 125zł
Statyw: Velbon Videomate 538/F - 262 zł

Dźwięk: TASCAM DR 05 V2 - 385 zł

Teraz pytanie, gdybym potrzebował nagrać dłuższy materiał filmowy, dłuższy niż
  • Odpowiedz
@zarejestrowalemsie: nie wiem jak z zasilaniem Sonego. Ja w 6d wymieniam jak mam mało prądu po prostu. Statyw sobie odpuść - Velbony są gowno warte, lepiej weź Benro jak już nie chcesz Manfrotto. Co do pojemności - FHD, 25fps - cale wesele od rana do końca zajmuje mi 100-130GB
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: Ja aż tak długo w ciągłości nagrywać nie będę. Czy w takim układzie kupić 2x32GB czy może 1x64GB? Właśnie z tym statywem jest trochę problem bo mi cebulionów chyba zabraknie na ten o którym pisałeś i mam dylemat bo kupie tańszy i może nie będę zadowolony ale też mi się budżet zawęził przez rozbudowę komputera. Jeszcze przemyślę tę kwestię.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: A ok, wierzę na słowo. Kurtkę w sumie mam całkiem niezłą z zeszłego roku to nie kupie w tym najwyżej. :D Dzięki za pomoc ze wszystkim. Tak patrze gdzie by najtaniej kupić ten zestaw o którym wspominałeś, Na cyfrowe.pl już go nie ma. Muszę poszukać. Raz jeszcze dzięki. :)
  • Odpowiedz