Wpis z mikrobloga

#upc Wielu osobom polecalem tego dostawcę internetu, teraz każdego chciałbym ostrzec po tylu latach współpracy. Wyprowadzka do nowego mieszkania upc zamówione miesiąc wcześniej, przyjeżdżam siedzę ponad 2 godziny, czekam i ani widu ani słychu. Dzwonię na infolinię 10 min czekania na konsultanta, odbiera, on mi nie może pomóc przełącza mnie, 10 min czekania, odbiera koleś, on nie jest z tego działu, zanim zdążyłem coś powiedzieć więcej przełączył mnie, 10 min czekania odbiera następny, jestem juz przygotowany na to że jak spróbuję mnie przełączyć to sam do niego pojadę, ok każe czekać, wraca każe czekać trochę dłużej, dostaje informacje ze przekazali monterom mój numer i że zadzwonia do mnie, to pytam kiedy, dostaje odpowiedź to już od montera zależy, my z nimi kontaktu nie mamy.
Konkluzja, siedziałem w mieszkaniu 3 #!$%@? godziny, bo jakiś pajac nie potrafi uszanować cudzego czasu, przez to zamiast siedzieć do 23 siedziałem do 2 i sprzatałem stare mieszkanie, serdeczne dzięki Ci monterze, dzięki tobie mogę być #!$%@? i niewyspany zarazem. ##!$%@? #internet
  • 3
@keltan: tez odradzam, z dala od upc. Mam neta 250mbit i nigdy takiego mi nie dostarczyli. Jak przychodzi technik to jakims cudem jest, wychodzi mija 10 min i ni ma. Max 80, a przecietnie kolo 50. Najlepsze jest to, ze jak sprzedawali nam takiego neta to nam dali modem ktory obsluguje 100... zmienili po wizycie technika.