Wpis z mikrobloga

"Zobacz ile ciąż z gwałtów było usuniętych w zeszłym roku, to marginalny problem" - takiego argumentu często używają prawaki by bronić projektu ustawy wprowadzającej pełen zakaz aborcji.

Ja #!$%@?ę, przecież to jest takie robienie #!$%@? z logiki, że aż szkoda gadać. Równie dobrze można powiedzieć "nie ma nic złego w mordowaniu korwinistów, przecież stanowią tylko 1% społeczeństwa" xDDDD

#neuropa #czarnyprotest #bekazprawakow #shitwykopsays #4konserwy
  • 34
@xeeeeeeenu
Ja #!$%@?ę, przecież to jest takie robienie #!$%@? z logiki, że aż szkoda gadać. Równie dobrze można powiedzieć "nie ma nic złego w mordowaniu korwinistów, przecież stanowią tylko 1% społeczeństwa" xDDDD

Jakie to jest samozaoranie to szkoda gadać :D Przecież to skrajne lewactwo chce mieć możliwość mordowania nienarodzonych dzieci dlatego bo 0.0000000001 % ich może pochodzić z gwałtu. Ten tekst którego się czepiasz pojawia się zawsze w ramach odpowiedzi na "hurr
@xeeeeeeenu: Wiesz, że w Polsce mężczyzna musi płacić alimenty na dziecko powstałe z gwałtu na nim?

Lewica też się tym jakoś nie przejmuje, bo ,,mało jest takich przypadków" i w ogóle mężczyźni to dla lewicy gorszy sort społeczeństwa.
Hmm, a jakiej płci jest zygota?


@GordonLameman: To zależy czy przyjąć wykładnię naukową czy lewacką. Według nauki płeć zygoty zależy od posiadania chromosomów X i Y, a według lewactwa zygota musi podrosnąć i sama powiedzieć jakiej jest płci. O ile zechce oczywiście, bo nachalne pytanie to opresja.
@GordonLameman: czy niemożność określenia płci dyskwalifikuje byt? Czy kot Schrodingera z racji, że może być i żywy, i martwy, automatycznie nie jest kotem?

@NieRozumiemIronii: nie to, żebym się czepiał, ale bycie potomkiem, to bycie poczętym, a za poczęcie uważa się według słownika za narodziny :)

Takie luźne przemyślenia, bo temat szczere mówiąc mnie mało rusza.
@GordonLameman: ty serio nie rozumiesz błędu w swoim rozumowaniu? XD

Ty mówisz, by wysłać kota do Ciebie, a ty stwierdzisz jego stan.
To ja muszę opowiedzieć, że poczekaj kilka tygodni na badanie płodu i będziesz mógł określić płeć.