Wpis z mikrobloga

@chuckmls: a ty w końcu robisz te filmiki o tym jakie miałeś trudne początki, bo sam wychowywales sierote żółwia, siłownia była tylko 30 kilometrów od domu, a mieszkales na Podlasiu, i to bez dachu ta siłownia dodajmy, w dodatku tylko naturalna kulturystyka i indeks glikemiczny oraz nasiona chia czy nie i #!$%@? cie to?
@So_I_Scream: no zrobiłem, wrzuciłem jeden taki żeby się przywitać no i wykopki mówio hurr durrr nie w samochodzie hurr durr z życiem.. No to jak pozostałe dłuższe 2 tematy zrobiłem w podobnym tonie, to teraz nagrywam po trochu jeszcze raz i #!$%@?, będę rzucał mjensem (òóˇ) ładnie w 4k ze stabilizacją. Już widzę te komentarze, hehe a te pryszcze to pewno od kreatyny XD no
@LawnmowerMan: @Jeden_Dwa_Trzy_: Wiecie co? Niby teraz smieszne ale przyklad takiego MKBHD pokazuje, ze mozna zaczac w ten sposob a zostac kilka lat pozniej bardzo powazanym i świetnie zarabiajacym youtuberem.

MKBHD zaczal jak na filmiku ponizej a obecnie ma prawie 4 miliony subskrybentów i świetne (przynajmniej techniczne) filmy.
b4kus - @LawnmowerMan: @JedenDwaTrzy_: Wiecie co? Niby teraz smieszne ale przyklad ta...