Wpis z mikrobloga

@rdza: nie mierz innych swoją miarą - wściec się i #!$%@?ć rower to jest dla mnie idiotyzm. W sporcie wypadki są na porządku dziennym. Rozumiem nerwy ale koleś mógł kogoś zranić rzucając tym rowerem z taką siłą.

Tu masz reakcję innego człowieka, który o mało co nie stracił życia nie ze swojej winy
patrol798 - @rdza: nie mierz innych swoją miarą - wściec się i #!$%@?ć rower to jest ...
@rdza: ja i nikt tutaj się nie ekscytuje, coś źle czytasz kolego, ja otagowałem #idiota, a dla niektórych to może być całkiem normalne widocznie.

@Ostatni_Piwniczanin: przecież to jest całkiem normalne, żeby kolarz pissnął rowerem o ziemie na linii mety, po bułki nie jechał. Po co się tym ekscytować? ;-)

Jeśli już przy złym czytaniu jesteśmy - to "koleżanko"( ͡º ͜ʖ͡º)


@rdza: gdzie napisałaś, a ja źle przeczytałem, że jesteś dziewczyną? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli tak było, to przepraszam.

tak, to normalne


@fixie: nie, to brak kontroli nad sobą, a to nie jest normalne, nawet jeśli sam bóg, Sagan itd to robi
gdzie napisałaś, a ja źle przeczytałem, że jesteś dziewczyną? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@patrol798: Widzę, że erystyka nie jest Ci obca, w przeciwieństwie niestety do semiotyki;) Różowy pasek pod kobiecym awatarem i nick rodzaju żeńskiego - takie combo powinno jednak skłonić do myślenia. Ale jeśli dziwi Cię wkurzony Santucci, to w sumie nic dziwnego, że z góry założyłeś że jestem facetem;)
Myślę, że na tym zakończymy tę
nie doświadczyłeś większych emocji niż dwójka z rana.


@fixie: opiszesz? Piszemy o kolarzu który #!$%@?ł rower a nie o tym co lubisz rano robić.

@rdza: robię sobie jaja tak samo jak ty, rzucanie mądrymi słowami nie zmieni stanu rzeczy. Równie dobrze mogę użyć tego ładnie brzmiącego słowa wobec ciebie - nie zgadzasz się z moją opinią, ok, ale wmawianie mi że zachowałbym się podobnie jest nielogiczne. I skoro za normalne