Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Heja mirabelki,

Mam pytanie: po jakim czasie decydujecie się że facet jest ok i np. chcecie się z nim związać? Sprawa wygląda tak, że na na #badoo poznałem fajny #rozowypasek - ona sama zagadała, świetnie się pisało, szybko się spotkaliśmy. Na czwartym spotkaniu były już namiętne buziaki i przytulanie, teraz dostaję sms'y że #bedoseksy Generalnie wszystko idzie w kierunku mocnego zaangażowania. Od naszego pierwszego kontaktu minęło ok. 3 tygodni. To jest normalne, że dziewczyna tak szybko się decyduje? Dotychczas #podryw zajmował mi 2-3 miesiące, zanim do czegoś doszło...

Dodatkowo sprawa wygląda tak, że ona jest z nie mojej ligi - mocne 8/10 (ja 6,5-7/10), ogarnięta, kino, teatr, książki, zarabia kilka razy więcej. Mamy też zupełnie inne zainteresowania i doświadczenia życiowe (introwertyk i beta here, ona przebojowa, tona znajomych). Jest starsza o 2 lata (30 lvl). Nie ma dziecka ani nie jestem #bolecnaboku , więc o co może chodzić? Powinienem uważać?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania gowniarskie podejście. Jak kobieta ma 30 lat to nie robi podchodow jak nastolatka, tylko robi to na co ma ochotę. nie ma zasad kiedy, co i jak. Fajna laska to się z nią zwiaz. O co może chodzić... Kobiety też lubią seks.
  • Odpowiedz
PrzyczajonaObywatelka: Człowieku, ona ma już 30 lat i wciąż jest sama. Wie, że pod względem urody przegrywa ze studentkami i będzie już tylko gorzej. Dlatego jest taka chętna, bo musi czymś do siebie przyciągać facetów. Za 5 lat jeśli nikogo nie znajdzie standardem na pierwszych randkach będzie dla niej anal, a za kolejne 5 w przypadku dalszego singielstwa będzie brać z dupy do ust na pierwszym spotkaniu, byle tylko ktoś się
  • Odpowiedz