Wpis z mikrobloga

@BezmyslnaPochodna: Wiemy jaka jest polityka, raz SLD, raz PiS, raz PO-PSL dobiera sie do koryta i doi, każda partia ma swoich misiewiczów, polityka w Polsce i traktowanie wyborców jak idiotów ma u nas długą tradycję... Je nie wiążę tej sprawy z polityką, tylko z rozwojem i cywilzacją a nie ciemnym, zabitym dechami średniowieczem
Ta burda o aborcje jest po to aby przykryć inne sprawy.

@Tasanga:
@BezmyslnaPochodna:

Raczej zostali zmanipulowani i mysla, ze w tym wszystkim chodzi o aborcje, a nie o odwrocenie uwagi od #!$%@? polityki pisu


nie bardzo, PiS wie że jest między młotem a kowadłem, kwestia ustawy ma zostać rozmyta zamieciona "na komisji sejmowej", ma to trwać miesiącami
a mam chrupki, ale na razie niewiele dają. Minęło jakieś 24h i już ledwie się trzymam...


@xandra: z takim podejściem to na pewno nie rzucisz, bo sobie wmówiłaś, że nie jesteś w stanie tego zrobić

ja palę już naście lat, a nie mam żadnego problemu z odstawieniem fajek na weekend, tydzień, czy miesiąc
@kazah7: Od 11 tygodnia liczy się jako płód.
@deroo: Nie wiem, nie próbowałam jeszcze, mam odruch wkładania czegoś do buzi, trochę mi pomagają te chrupki, ale i tak wiadomo, organizm domaga się nikotyny
To było po to, aby zwrócić uwagę na temat, taka akcja marketingowa.


@xandra: Ale, serio, nie widzisz, że taka retoryka to wstęp do gównoburzy a nie do owocnego dyskursu?
Mnie np. niesamowicie irytuje pisanie o tym, że PiS chce nasze ciała traktować jak inkubatory, gdy zaraz z drugiej strony słyszę rozwrzeszczane babki które nasze ciała traktują równie przedmiotowo pisząc o terminacji ciąży jakby była po prostu zabiegiem kosmetycznym...
ale doradzasz komuś kto rzuca jako ekspert tak?


@Zdzisiu1: nie

napisałem, że wmawia sobie fizyczne uzależnienie od nikotyna do tego stopnia

skoro po nastu latach palenia potrafię bez problemu nie palić przez tydzień, czy dwa i nawet o fajkach nie myślę, to ona teoretycznie po 24h nie powinna mieć ostrego syndromu odstawienia:)
@kazah7: Tu chodzi o różne przypadki. Kobieta została zgwałcona. Są dwie opcje. Aborcja jest nielegalna, wie, że musi donosić ciążę. Za usunięcie ciąży grozi więzienie. Idąc na policje tylko zwróci na siebie uwagę, woli siedzieć cicho i usunąć ciążę w podziemiu. I teraz albo się uda i kobie ta przeżyje, albo umrze z powodu powikłań, bo nie będzie miała na pewno zapewnionych warunków i pomocy jaką miała by w szpitalu. Umiera
@deroo nooo nie?
Przecież symptomy odstawienia są najsilniejsze w pierwszych kilku dobach.
Po za tym komuś kto po miesiącu nie palenia wraca do nałogu mogę tylko pogratulować.
Przecież symptomy odstawienia są najsilniejsze w pierwszych kilku dobach.


@Zdzisiu1: no to mówię, że to ludzie sobie wmawiają. regularnie odstawiam na dzień, dwa i serio, zero problemów.

Po za tym komuś kto po miesiącu nie palenia wraca do nałogu mogę tylko pogratulować.


czemu? ja palę bo lubię, to moja świadoma decyzja
@xandra: ok. Jeden z głównych argumentów, słychać go bardzo często. A teraz leć poczytaj statystyki, ile było ciąż z gwałtu w Polsce?.. Druga sprawa:

Kto powoduje śmierć dziecka poczętego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.Jeżeli sprawcą czynu określonego w § 1 jest matka dziecka poczętego, sąd może zastosować wobec niej nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.


Czyli jest różnica pomiędzy Karyną która się przespała