Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest

Po dłuższej nieobecności loguję się na wykop i widzę CZARNY PROTEST.

Nie każda laska na proteście jest brzydką feministką, w dodatku lesbą. Strajkują wszystkie kobiety. Strajkują bo się zwyczajnie boją.
Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli. Kobiety nie będą chciały zgłaszać wykroczeń, wiedząc, że to IM grozi więzienie. I nie mówcie proszę, że dziecko z gwałtu to dar od Boga. Wszyscy są mądrzy kiedy tragedia nie przytrafia się im samym.
Kobiety, wbrew temu co myśli większość z Was, nie są głupie. Serio nie będziemy co tydzień latać na zabieg. Serio to nic przyjemnego kiedy muszą wyrywać z Ciebie płód.
Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że nowa ustawa utrwali podział klasowy. Myślicie, że gdyby Kinia D. albo inna bogata córka bogatych rodziców została zgwałcona, nie wysłali by jej na skrobankę do czystej, miłej i BEZPIECZNEJ kliniki w Niemczech/Czechach/gdziekolwiek...
Dziewczyno. Nawet jeśli uważasz, że Ciebie problem nie dotyczy, protestuj dla tych wszystkich, gorzej urodzonych, których zwyczajnie nie stać, którym brak wsparcia i które boją się bardziej niż ja. #polityka
  • 332
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Falcon: Gdyby nie opozycja nikt by nie protestował, bo i nie było by przeciw czemu protestować. Projektem ustawy antyaborcyjnej każdy rząd się zajmuje i za każdym razem owy projekt zatrzymuje się w komisjach, bo nikomu tak naprawde nie zależy na zmianie prawa w tym aspekcie. Śmieszne są ataki wielu osób na PiS, ale projekt ustawy nie jest ich, a obywatelski, jakby nie patrzeć obiecali że nie będą odrzucać projektów obywatelskich
  • Odpowiedz
@fransua: Tak czułem... Dzięki za wyjaśnienie. Nie słyszałem o tym "nie odrzucaniu po pierwszym czytaniu", ale niech będzie. Chociaż pewnie teraz opozycja zacznie spamować sejm projektami "obywatelskimi" żeby zmusić ich do złamania obietnicy... Wnioski o przerwę dalej zgłaszają czy już im się znudziło?
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean: skąd wiesz, że woli nie zgłaszać i usunąć ciążę w podziemiu? A może lepiej donosić ciążę, oddać dziecko do okna życia, i nie mieć świadomości do końca życia, że zabiło się niewinne dziecko?
  • Odpowiedz
@ZjedliMiRogale: Dzięki za dane cumplu. A zatem, w 2015 roku przeprowadzono 1 (jeden) zabieg aborcji na 1816 zgłoszonych przypadków gwałtu, co daje 0,05% przypadków aborcji na gwałt. W zestawieniu z setkami domniemanych gwałtów zakończonych ciążą prognozowanych przez postępową neuropę to wynik bardzo mały. Niestety tendencja jest spadkowa - 2013 - 3, 2014 - 2, 2015 - 1 i boję się, że jak tak dalej pójdzie to będzie wstyd na całą
  • Odpowiedz
A może lepiej donosić ciążę, oddać dziecko do okna życia, i nie mieć świadomości do końca życia, że zabiło się niewinne dziecko?


@looongier: Jakim śmieciem trzeba być, by oddać dziecko do tzw. "okna życia", zamiast oddać je normalnie do adopcji? Bo co, wstyd we wsi będzie?
  • Odpowiedz
@stefan_banach: Dobry argument, powiedzieć nic, ale i tak znajdzie się ktoś kto przytaknie @kajka666
Nie powiedziałem nic, że protesty są nie słuszne, jak ktoś chce to niech protestuje, to święte prawo obywatela. Tylko tak się składa że protesty napędza opozycja i w większości są na nich ich zwolennicy, a wielu osobą których określiłem mianem ciemnego ludu wydaje się, że 90% kobiet w Polsce jest przeciw, bo tak mówią media
  • Odpowiedz
@Falcon: Nie wiem jak jest z przerwami nie interesuje mnie to. Obietnice już złamali odrzucając drugi projekt, zakładający pełną swobodę dostępu doaborcji. Obietnice o której mówię złożyli przed wyborami, ostatnio bardzo się tym chwalili, gdy przechodził obywatelski projekt KODu odnośnie TK, za którym oni głosowali, a przeciw była opozycja, gdy pan Kijowski zmienił zdanie. Według mnie projekt zostanie utchnie w komisji jak wiele innych, bo wcale nie jest im na
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Straszne jest to że w Polsce występuje wtórny analfabetyzm, bo inaczej nie mogę zrozumieć wyciągania takich wniosków z moich słów. Napisałem, że opozycja napędza te protesty, ale nie napisałem że to źle, ale pytam ile osób jest przeciw zaostrzenia ustawy o aborcji nie z pobudek politycznych, a dlatego że zna obecnie panujące przepisy, przeczytało ze zrozumieniem projekt ustawy przeciw której protestuje. Pytam czy naprawdę w protestach bierze udział większość
  • Odpowiedz