Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest

Po dłuższej nieobecności loguję się na wykop i widzę CZARNY PROTEST.

Nie każda laska na proteście jest brzydką feministką, w dodatku lesbą. Strajkują wszystkie kobiety. Strajkują bo się zwyczajnie boją.
Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli. Kobiety nie będą chciały zgłaszać wykroczeń, wiedząc, że to IM grozi więzienie. I nie mówcie proszę, że dziecko z gwałtu to dar od Boga. Wszyscy są mądrzy kiedy tragedia nie przytrafia się im samym.
Kobiety, wbrew temu co myśli większość z Was, nie są głupie. Serio nie będziemy co tydzień latać na zabieg. Serio to nic przyjemnego kiedy muszą wyrywać z Ciebie płód.
Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że nowa ustawa utrwali podział klasowy. Myślicie, że gdyby Kinia D. albo inna bogata córka bogatych rodziców została zgwałcona, nie wysłali by jej na skrobankę do czystej, miłej i BEZPIECZNEJ kliniki w Niemczech/Czechach/gdziekolwiek...
Dziewczyno. Nawet jeśli uważasz, że Ciebie problem nie dotyczy, protestuj dla tych wszystkich, gorzej urodzonych, których zwyczajnie nie stać, którym brak wsparcia i które boją się bardziej niż ja. #polityka
  • 332
Plus jeśli dziecko zgwałconej kobiety jest niechciane, może je oddać do domu dziecka

@RadoslavDuchovny:
Wyobraź sobie, że zgwałcona jest bez ślubu a nawet bez faceta.
Jeżeli urodzi dziecko i nie powie, kto jest ojcem, a jednocześnie nie chce się "chwalić" gwałtem, to zostanie uznana we wsi czy miasteczku za puszczalską sukę.
A jak zostawi dziecko, to za puszczalską sukę i złą, wyrodną matkę.
I to zazwyczaj PRZEZ TYCH SAMYCH ludzi, co
@sofreshsoclean: Czym się różni dziecko z miłości od dziecka z gwałtu? Jest chore, upośledzone? Gdybym postawił przed Tobą dwoje dzieci, jedno z miłości, a drugie z gwałtu, to jakbyś oceniła które jest to gorsze? Da się rozpoznać człowieka z gwałtu na ulicy?
Załóżmy że jest sobie para, kochają się, zrobili dziecko, mija parę lat, relacje się popsuły, facet gwałci kobietę i pierwszemu dziecku (temu z miłości) rodzi się brat/siostra (z gwałtu),
@sofreshsoclean: +1. również popieram ten protest. Ustawa która jest obecnie jest idealnie wyśrodkowana i jakoś żadna kobieta nie chodzi na skrobanki co piąteczek z przyjaciółkami. Ludzie którzy oponują za całkowitym zakazem są niespełna rozumu. Mamy 21 wiek i możemy w 100% stwierdzić czy płód/dziecko jest uszkodzone i nie przeżyje tyg, czy zagraża życiu matki itp. Ludzie którzy popierają "biały marsz" jakoś nie garną się do adopcji dzieci z upośledzeniami czy z
@Goglez: Tu nie chodzi o to czym się różni dziecko z gwałtu od dziecka nie z gwałtu, ale czym się różni sytuacja kobiety w takiej ciąży do innej, z czym ta ciąża się dla niej wiąże, czy została do niej zmuszona poprzez jej zgwałcenie czy wynikła z jej decyzji, czy jest dla niej psychiczną torturą będącą przedłużeniem jej zgwałcenia, do której niektórzy chcą ją zmuszać, czy nie.
Mamy 21 wiek i możemy w 100% stwierdzić czy płód/dziecko jest uszkodzone i nie przeżyje tyg


@michok1984: wydaje mi się, że przeceniasz współczesną medycynę. U mnie na osiedlu jest małżeństwo, którym lekarze "przewidzieli" terminalne uszkodzenie płodu, oni mimo to kontynuowali cały proces i dzieciak się urodził zdrowy i tylko "sory jednak pomyłka". Nawet nie wiem czy się procesują o to, ale różne rzeczy się dzieją i z pewnością nie ma 100%