Wpis z mikrobloga

Takie pytanko mam z czystej ciekawości. Czy jestem jedynym "prawakiem" w serwisie, który uważa, że ruch PiSu w sprawie aborcji to debilizm, otwieranie puszki pandory i że jakiekolwiek ruszanie obecnego kompromisu bardziej w stronę zakazu to poroniony i p----------y na maxa pomysł?

#4konserwy #neuropa #aborcja #czarnyprotest
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Januszek_z_Koluszek123: "nie głosowała partia a posłowie", bo partia to nie jej członkowie ;-) większość posłów PiS odrzuciła projekt obywatelski, a poparła drugi - takie są fakty, poseł JarKacz nie potrafi dotrzymać obietnic, zresztą nie on jedyny
projekt senatorów jest w kontrze do obecnej ustawy co najwyżej, bo ma go zaostrzyć, to taki pozór kompromisu skrajności Mordo Iuris z obecnym kompromisem, również przechylonym na prawo
a co do odrzucania projektów to:
f.....o - @JanuszekzKoluszek123: "nie głosowała partia a posłowie", bo partia to nie ...

źródło: comment_Mfy2FkLIQT4MnzJrbFnCnbtBfHgiMvzM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy jestem jedynym "prawakiem" w serwisie, który uważa, że ruch PiSu w sprawie aborcji to debilizm, otwieranie puszki pandory i że jakiekolwiek ruszanie obecnego kompromisu bardziej w stronę zakazu to poroniony i p----------y na maxa pomysł?


@larvaexotech: większość prawaków z tego portalu będzie wspierać PIS za wszelką cenę. Oni nie myślą samodzielnie i żyją w swoim zamkniętym ekosystemie "niezależnych" (cztytaj: własności PIS) mediów. Każdy kto się sprzeciwi to "lewak" - dziwne, że ty jeszcze nie zostałeś w ten sposób zakwalifikowany.


le ból dopy różowych jest tak gigantyczny że teraz PiS ma parę dni by robić cokolwiek a i tak nie przyćmi
  • Odpowiedz
@larvaexotech: nie, ale Jarek pewnie nie miał wyjścia, w końcu w PIS też są różne frakcje. I trzeba je jakoś utrzymać w ryzach. Większość prawicowych komentatorów uważa, że obecne zamieszanie wokół aborcji i tak skończy się niczym, bo Kaczafi uważa, że obecny kompromis jest ok.
  • Odpowiedz
@larvaexotech: gościu, doinformuj się i dopiero potem pisz na mirko.
To nie projekt PISu, tylko obywatelski. Pis nie ma najmniejszej ochoty grzebać przy ustawie aborcyjnej, cała inicjatywa jest po to aby wyczuć jak dużymi wpływami dysponuje kościół/proliferzy, ewentualnie żeby zrobić zamieszani i przepchnąć po cichu coś ważniejszego.
  • Odpowiedz