Wpis z mikrobloga

Wielkie oburzenie wielkich hipokrytów, że wypok zajmuje stanowisko w sprawie politycznej?
A zastanawialiście się pisowscy bolszewicy czemu? A wy, wielce obruszeni "wolni od polityki"? Czemu instytucje apolityczne zaczynają podnosić głos? Czemu robią to ludzie od polityki stroniący? Ba, nawet tacy którzy z polityką nie chcą mieć nic wspólnego?
Dalej jesteście w stanie w swoich bezrefleksyjnych umysłach tłumaczyć to "rykiem oderwanych od koryta"?
Moje wynaturzenia nic nie zmienią w waszych leninowskich umysłach, ale na szczęście też raczej nie będą musiały. Jestem przekonany, że Polacy nie dadzą sobie narzucić potomka stalina na władcę. Wiem, że nie oddadzą państwa prawa za Łapówkę+. Naszego jedynowładcę gówno obchodzi czy będzie wycinać płody w 8 miesiącu za pomocą tępych noży czy się urodzi milion cierpiących. On chce dzielić i rządzić.Władza to jedyne co go interesuje bo jest na nią chory.
Dla głupich ludzi obecne protesty są o aborcji na życzenie. Mądrzejsi widzą, że jeśli nie zatrzymasz tych gnoi, to nie cofną się przed niczym. To już nie jest skok na kasę, giganepotyzm i sobiepaństwo. To się zamienia w próbę naśladowania Ceausescu.
#polityka #quovadiswykop #czarnyprotest
  • 8
@gwynebleid: Jeśli ustawa przejdzie w obecnej formie będzie to czystą głupotą. Przyjdzie następna partia i zliberalizuje ustawę w drugą stronę. Nie rozumiem co kieruje tymi kretynami na górze. Obecny kompromis był dobry. Ale jutrzejszy protest mam głęboko w dupie i nie podoba mi się że moderacja nie pytając nikogo o zdanie rości sobie prawa do wypowiadania się w moim imieniu. Na chwilę jak sprawdzałem jest 545 wykopów do 507 zakopów. Nie
@Lizbona: przecież to nie jest ustawa rządu/partii rządzącej tylko garstki debili i widać od początku że jej nie przyklepią tylko grają na czas - przynajmniej wrogowie zamiast się zajmować rządem zajmują się problemami ciemnot