Wpis z mikrobloga

Znalezisko o ograniczeniu ruchu samochodowego w części Barcelony. Wybrane komentarze:

A jak mieszkańcy maja sie poruszać? Jak chca gdzieś pojechać na większe zakupy albo coś? Raj dla pedalarzy.

Zapewniam, że to nie jest wola mieszkańców, tylko ekololo drące mordy

Zaczyna nas być stać na to żeby każdy miał samochód, a nie ma na to miejsca, bo wspaniali urbaniści tego nie przewidzieli. Jak przystało na lewacki siwiat konsekwencje maja ponosić posiadacze aut.

Zakop za propagandę pedalarzy i ekozjebów.


Czyli w Polsce nadal jak w chlewie obsranym gównem.

#urbanistyka #polska
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naxster: @morgahard: @kocham_jeze: Nawet to skomentowałem.
@praptaszysko: W Barcelonie są markety porozrzucane po mieście. Nie, nie są to blaszane hale tylko markety te umieszczone są na parterach budynków zajmujących dany "kwartał" a w takim sklepie można kupić wszystko co jest niezbędne i raczej nie ma potrzeby jeździć do molochów - które są poza miastem. W trakcie kilku dłuższych pobytów w hiszpańskich dużych miastach tylko
mexi - @Naxster: @morgahard: @kocham_jeze: Nawet to skomentowałem.
@praptaszysko: W ...

źródło: comment_6YMKxkTK0Wx1RAaNx4x5122leIGorLYu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lokibb: bez posiadania czy bez potrzeby posiadania? Bo na szafie leżała taka gumowa kaczuszka do kąpieli ale nie uważam, że zakaz posiadania takowych by mnie obszedł mocno, mimo, ze była obok przez naście lat mojego życia.
  • Odpowiedz
@Kristof7: Korwin nie jest w sejmie dlatego, że większość społeczeństwa jest mądrzejsza od wykopków, tylko dlatego, że jest głupsza, więc wybrali PiS, bo ich nie obchodzi jak im się będzie powodziło tylko "żeby k---a dosrać tym k---a Żydom, k---a PEDAŁOM, K---A K----M, K---A PO-C---O, K---A GRAŻYNA PODAJ MI HARNASIA, BO NIE WYTRZYMIĘ! K---A! K---A!!! KURRRRWAAAAA!!!!!!!". Jakbyś wziął jakieś 5% najmniej inteligentnych użytkowników wykopu to masz przeciętnego wyborcę PiSu. Jakbyś zrobił
  • Odpowiedz
@lokibb: pomyśl, rozruszaj szare komórki. Masz telefon do przyjaciela.

Samochód jest w rodzinie od 20 lat. Powiedz mi co miał oznaczać twój post :D Jakie wnioski wysnuwasz na podstawie tej liczby?
  • Odpowiedz
@Naxster: jeśli myslisz ze takimi tekstami wygrywa się dyskusje to jesteś w błędzie. Wracaj do szkoly uczyc się czytania ze zrozumieniem, albo pobaw się ta kaczuszką

Chodzi o to że bez samochodu zyje się w Polsce ZAJEBIŚCIE trudno, poczynając od zakupów, przez potrzebę pilnego dojazdu gdzieś, kończąc na sytuacjach ekstremalnych takich jak potrzeba dowiezienia kogoś do szpitala, lekarza. A zazwyczaj o potrzebie ograniczania ruchu aut mówią młodzi idealisci z bogatych
  • Odpowiedz
@kocham_jeze mieszkam w centrum duzego miasta w Polsce i MARZE K---A MARZE o tym zeby zamkneli ruch w samym centrum. Wszystkie samochody mam porejestrowane na adres zamieszka ia i mam doplate do OC ze wzgledu na kod pocztowy, srednio raz dziennie trafi sie jakis glupi c--j albo inna p---a ktora mnie zastawi bo przyjechala z pazimiechow dolnych na lody do ryneczku z cala rodzina.
  • Odpowiedz
@lokibb: Nadal nie odpowiedziałeś.
A w dyskusji jak stawia się argument to trzeba go obronić, a nie udawać, ze odpowiedź nie ma związku.
.
.
.
.
No chyba, że żywisz głęboką fascynację tematem długości posiadania samochodu w polskich rodzinach :)
  • Odpowiedz