Wpis z mikrobloga

Przykro się patrzy na te całe czarne protesty, nie chodzi tu o temat ale o tym jak społeczeństwo jest zmanipulowane.
Większość nie przeczytała ustawy ani projektu i hurrr durrr... nie mogę robić badań prenatalnych, albo że trzeba urodzić dziecko nawet jak jest zagrożone życie matki. Nic takiego nie ma w ustawie. W przypadku zagrożenia życia matki można tego dokonać.

A... I jeszcze że niby dzieci z gwałtów. Oczywiście, że przykra sprawa. Kilka lat wstecz takich przypadków było 2 na całą Polskę.
Z innej strony jak się zostawi furtkę, z tym wyjątkiem jest niezerowe prawdopodobieństwo że kobiety będą oskarżać o g---t mężczyzn gdzie po srogiej imprezie zagalopowały się, gdzie wina leży po obu stronach, ale tylko jedna strona to wykorzysta.

Nie taguje tego gówna, bo i tak to nic nie da. Ludzie ze środowisk lewicowych przestali się posługiwać mózgiem a zaczęli (nomen omen) wiarą. #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolega @Norskee chyba atakami na innych, próbuje odwrócić uwagę od swojego fanatyzmu i swojego niedoinformowania. Wymagasz od innych wiedzy c--j go wie na jaki temat, a sam sprzeciwiasz się projektowi ustawy której nawet nie przeczytałeś (a ma 2 strony tylko).
  • Odpowiedz
@trzeci: tak, spoleczenstwo jest zmanipulowane. Bo nie mysli jak ty xDD
I oczywiscie to lewica nie ma mozgu, bo moja racja jest najmojsza.

Badania prenatalne MOGA stac sie problematyczne bo jest w ustawie zapis ze jezeli plod zostanie uszkodzony albo jego funkcje zyciowe beda naruszone jest kara wiezeienia. Nie ma wskazania nic o przypadku wypadku podczas badan.
Nie jest dozwolone jest przerwanie ciazy w zadnym przypadku. Mozna jedynie dozwolic leczenie matki z mozliwoscia zabicia dziecka ale TYLKO jezeli jest zagrozenie bezposrednie.
To sa p------e obostrzenia mogace miec
  • Odpowiedz
@trzeci: Ale biadolenie, projekt liberalizacji aborcji odrzucony w pierwszym czytaniu chociaż obywatele też go podpisywali, więc demokracją kolego sobie rąk nie wycieraj. Zresztą, gdyby chcieli postępować demokratycznie, to by odrzucili OBA projekty, bo większość polaków chce zachowania kompromisu.
Nie wiem czemu akurat Ty mówisz o nie czytaniu ustawy.

6) uchyla się art.
  • Odpowiedz
@trzeci: Do całości zapomniałem dopisać, że dokonanie aborcji w innym przypadku niż § 4 będzie PRZESTĘPSTWEM. Otwórz oczy na świat i nie bądź zdziwiony, że tyle ludzi przeciwko temu protestuje. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: To w jakim innym przypadku chciałbyś dokonać tego czynu? Jakby się okazało, że ma rozczepienie wargi? Czy może kolor włosów z DNA by Ci nie odpowiadał?
  • Odpowiedz
@trzeci: Tak jak było? Szkoda mi ryja strzępić, bo nie rozumiesz i stosujesz fałszywy trop gadając jakieś bzdury o włosach z DNA. Co ma piernik do wiatraka? W ustawie nie ma mowy o uszczerbku na zdrowiu tak jak jest teraz ->

1) ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej
  • Odpowiedz
Test to ustawa obywatelska, którą podpisała masa ludzi. Rząd się nią zajmuje, co jest zgodne z tym czym rząd ma się zajmować. Chociaż widać, że społeczeństwo ma prawo wpłynąć na ustrój państwa. Jeszcze raz, to nie jest żadna 'dobra zmiana'. To obywatele wyszli z propozycją tej ustawy.


@trzeci: No, pewnie, jak jest ustawa obywatelska, która ci pasuje, to wszystko w pompkę, ale jak setki tysięcy obywatelek i obywateli wychodzą zaprotestować
  • Odpowiedz
@Mufekkin: Przytoczę Ci to co napisałem na samym początku:

Przykro się patrzy na te całe czarne protesty, nie chodzi tu o temat ale o tym jak społeczeństwo jest zmanipulowane.


Nie chodzi i o to, że ludzie protestują. Sam bym protestował, jakby to o czym mówią to była prawda. Chodzi i o to, że ludzie protestują bo słyszą "całkowity zakaz aborcji", "życie matki zagrożone". A to nie jest prawda. Ustawa przewiduje
  • Odpowiedz