Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Licze sie z tym, ze niektórzy stwierdzą, ze powinien być udostepniony na samosi a nie jakze powaznym serwisie wykop.pl. Ale w sumie nie mam komu tego opowiedziec a moze ktoś tu przeczyta, do rzeczy, zerwalem wlasnie z #rozowypasek - sam nie wiem czemu, nie czulem nic do niej, niechetnie spedzalem z nią czas, problem w tym, że dziewczyna okropnie sie wkręciła, smieszny jest fakt ze poznalismy sie na #tinder ale wszystko za daleko sie potoczylo a ja nigdy nie probowalem tego hamowac - ale to tylko ze zwyklego lenistwa + chyba mojego egoizmu bo jakby nie patrzec czerpalem z tego zwiazku korzysci, jednak caly czas czulem, ze poza spedzaniem czasu i seksem nic do niej nie czuje, dlatego dzis postanowilem jej to powiedziec no bo przeciez nie moge sie zmuszać zeby z kims być (?) mimo, ze mi wygodnie to nie moge pozwolic jej wkrecac sie jeszcze bardziej wiedząc, że z mojej strony na pewno nic sie z tego nie wykluje, prawda? Umowilismy sie, zrobilem kolacje ale nie zjadla, za to napisała mi list ktory dziś przyniosla - list milosny, wyjasnila tam wszystko czego nie mowila wczesniej. Duzo by tu opowiadać, w skrocie opowiedziala mi o swoim zyciu i przeszlosci, wiecej niz do tej pory wiedzialem, napisała mi jasno co do mnie czuje i dlaczego, #!$%@? okropnie mi zle z tym co jej zrobilem, ale przeciez nie moge zmuszać się do związku tylko dla jej dobra? Przeciez też mam swoje życie, tak ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 4