Wpis z mikrobloga

Był dzisiaj u mnie siostrzeniec lvl 6 i wyciągnął moją z półki moją ulubioną książkę z lat młodości. Tak dawno jej nie widziałem, że zapomniałem o jej istnieniu. Jako, że jego rodzice nie rozmawiali na ten temat, a młody był bardzo zainteresowany (szczególnie podobały mu się obrazki). Przez 2 godziny przeczytałem mu całą książkę i trochę opowiedziałem z głowy różnych powieści. Był tak zainteresowany, że w niedzielę obiecałem mu, że pójdę z nim do kościoła na mszę dla dzieci.

Czuję dobrze człowiek, że sprowadzam młodego na dobrą stronę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu pic rel książki (drugie zdjęcie w komentarzu)

#katolicyzm #chrzescijanstwo #czujedobrzeczlowiek #kosciol
lolo23 - Był dzisiaj u mnie siostrzeniec lvl 6 i wyciągnął moją z półki moją ulubioną...

źródło: comment_KGssQGT8QJaSIRFRXXIq4HuKAgoIt9L1.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@mywu:

Jestem natomiast przekonany nawet jeśli Bóg Izraela istnieje i jest prawdziwy, to ze swoją wszechwiedzą i absolutną empatią zrozumie co mną kierowało.


Umówmy się. Jezus jest miłosierny, ale też sprawiedliwy. Nie da się z siebie naśmiewać. Masz to szczęście, że możesz go poznać i masz bezproblemowy dostęp do Pisma świętego - wiesz, czego Bóg od Ciebie oczekuje.

Karą za grzech jest śmierć. Żyć można tylko w Jezusie i dzięki
  • Odpowiedz
@grazwydas: Naprawdę uważasz, że bez wiary nie można być dobrym człowiekiem? Że nie da się wyciągnąć wniosków na własna rękę poprzez obserwację świata, nie mówiąc już o wychowaniu przez rodziców? Chętnie przeczytam jakie to według Ciebie będą wartości czerpane z innych źródeł niż Biblia.
  • Odpowiedz
@lolo23: czemu młodemu psujesz życie, faszerując go bzdurami? Tym bardziej skoro jego rodzice są rozsądnymi (pod tym względem) ludźmi i nie chcieli go wychowywać w oparciu o te banialuki? Dlaczego się wpieprzasz w cudze życie i chcesz skrzywić dzieciaka?
  • Odpowiedz
Ten buldupy gimboateistów z wykopu, że ktoś wierzy w Boga. Tacy z was postępowi ateiści, że przeszkadza wam kogoś innego filozofia życiowa.
Jakoś nikt nie podnosi rabanu tutaj, że kobiety noszą burki albo wegetarianie w Tajlandii przebijają sobie ciało różnymi ostrymi narzędziami [pic rel +18](http://wiadomosci.wp.pl/galeria.html?gid=11611162&gpage=18&img=11611165&kat=1345&title=Tajlandzki-Festiwal-Wegetarianizmu&), ale już jak wierzy w Boga to hurr durr dlaczego wierzysz w istnienie czegoś czego nie ma. I jeszcze Biblie z obrazkami ogląda !!!!111durr

Skoro nie
  • Odpowiedz