Wpis z mikrobloga

@3shortwords: Powiedziałbym, że to jest nawet gorsze. Jak taki nazista, znaczy Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°), uzna, że Żyd nie jest człowiekiem, to to już się nie zmieni. Żyd nie przestanie być Żydem, znaczy jego dzieci mogą już nie być za takie uznawane, ale on sam - sprawa zamknięta. Natomiast jeżeli nie uznamy płodu za człowieka, to to nie jest już ostateczne. Płód po szczęśliwym rozwiązaniu staje
@3shortwords: tu nie ma dobrego wyjścia. oba są złe. nie w każdym przypadku aborcja jest większym złem niż jej zaniechanie. tak samo aborcja nie w każdym przypadku jest mniejszym złem dlatego prawo nie powinno sankcjonować tego w ten sposób. są jeszcze prawa kobiet, które są prawami człowieka i w mojej ocenie zakaz aborcji łamie te prawa. kobieta nie jest inkubatorem i nie przerywa ciąży dla zabawy tak jak próbują to przedstawić
@3shortwords: kiedy to jest właśnie porównanie. Sens tego mema jest jasny - osoby opowiadające się za aborcją są jak naziści. Tu nie chodzi tylko o to, że ten obrazek skrajnie upraszcza rzeczywistość, odwołuje się do emocji, ale dodatkowo dość bezwstydnie manipuluje. Na zdjęcu masz kobietę w co najmniej 7 miesiącu ciąży a w dyskusji, która się teraz toczy nikt nie postuluje legalizacji aborcji tak rozwiniętego płodu. Po drugie - "babies aren't
@3shortwords: dziękuję ci za wklejenie tego obrazka, staram się już nie dawać #!$%@? o zdanie i opinię takich ludzi jak ty, jednak zawsze wewnątrz mnie istnieje pokusa rozpoczęcia tej bezsensownej dyskusji między prochoice i prolife, ale dzięki temu, że coraz więcej debili prowokuje podobnymi treściami, uodparniam się, tak więc jedyne co mogę zrobić to podziękować ci, twoja głupota pewnie po raz pierwszy jest cegiełką do uczynienia czyjegoś życia lepszym :)