Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki,

Po krótkiej przerwie wracam do Was z nieco innymi niż zwykle materiałem. Często bywa tak, że po zakupie nowej rzeczy oszczędzamy ją, by nie znosić jej za szybko. Dziś mam dla Was siedem elementów garderoby, którym upływ czasu nie tylko nie szkodzi, ale dodaje też niepowtarzalnego, casualowego charakteru:

http://secondhanddandy.pl/2016/09/7-rzeczy-ktore-z-czasem-nabieraja-charakteru-moda-meska-menswear.html

Dajcie znać, co sądzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear
źródło: comment_IFzU1SlXX1J9FCznXJ5nkpg0ehVM3NuP.jpg
  • 7
@UszatyBloger: zdecydowanie ponad rok (ale pewnie mnie zaskoczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), pomimo użycia prawideł, skóra utraciła miejscami swoją sztywność, widać też sporą utratę pierwotnego kształtu. Przez to zrezygnowałem z kupowania butów zamszowych (choć na początku wyglądają zdecydowanie lepiej niż z licowej skóry)
@UszatyBloger: ja swoje chukka kupiłem w jakiejś taniej sieciówce i mam je chyba z 5 lat i dalej wyglądają super pomimo ceny w okolicach 200 zł wtedy. Także jak kto dba tak ma ;) chociaż zamsz jest trochę trudny - w nowych butach mi się teraz brzydkie zgięcie zrobiło pomimo trzymania ich w prawidłach. Zgiecie od jazdy samochodem, but który operował sprzęgłem nie do końca polubił taką funkcje ( ͡°