Wpis z mikrobloga

U nich promocje są dosłownie cały czas, szkoda że praktycznie ciągle na te same tytuły. Aczkolwiek jak ktoś znajdzie coś dla siebie to ceny naprawdę bardzo przystępne. Sama realizacja bardzo sprawna i bezproblemowa
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty: promocje faktycznie głownie na to samo od dłuższego czasu, na półce już się kurzy kilka pozycji i czeka na lepsze czasy, ale i tek coś tam zamówiłem :D i faktycznie wysyłka za darmo z twojego linku. Dzięki.
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty: W kółko mielą te same pozycje, nawet nie przeglądam kolejnych stron, bo już pierwsza wygląda tak samo jak na poprzednich promocjach (sam raz skorzystałem to wiem). Ogólnie sama makulatura - romansidła, poradniki, religia albo odrzuty znanych pisarzy. Z trudem uzbierałem 3 książki żeby wtedy aktywować promocję.

Mogę polecić Lodowe piekło jakby komuś brakowało do darmowej przesyłki.
  • Odpowiedz
@rajkes: nie wiem, masz tam 300 książek :P ja wziąłem tę książkę jak kupowałem w tej promocji, poza tym Wytropić Eichmanna oraz Wielką Księgę Armii Krajowej (jej cena regularna to 75 zł, więc kupno za 11 ziko to była niezła cebuladeal). Umómy się - wiele książek jesteś w stanie odrzucić po samej okładce i wcale nie będzie to wielki błąd.

@jedzczarnekoty: nie doczytałem warunków, ktoś wyżej napisał, że darmowa przesyłka
  • Odpowiedz