Wpis z mikrobloga

Mam budzet 1500€ plus minus 150€ chce zbudowac gaming pc. Chodzi o sama skrzynie. Polecicie jakas dobra kombinacje podzespolow? Chodzi o jak najwieksza wydajnosc za ta cene i Co najwazniejsze aby mozna spokojnie dolozyc w krotkiej przyszlosci kosci ramu czy tez wymienic procek lub Karte graficzna.

W nagrode za dobre rady #rozdajo

wylosuje jedna osobe ktora orzyma ode mnie z niemiec w dowolne miejsce w europie paczke do 5kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemieckich lakoci. Czyli dobra #cebuladeals.

Losowanie ostatniego wrzesnia zielonki spadac.

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CacyIsBack: Świetny stosunek ceny do wydajności, w testach szybkości często pokonuje droższe modele. Dodatkowo jakieś ~20GB pojemności więcej niż inne dyski, które zazwyczaj mają 250/500.
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: Ten tu.
1. Jak do gier to lepsze kombo i5k+gtx1080 niż i7k+gtx1070. Odblokowany mnożnik to super sprawa, w szczególności, że podkręcanie przez softy jest dziecinnie proste.
2. WD to super dyski, trzymają długo.
2. SSD lepiej brać na kościach mlc, niż tlc bo dłużej żyją.
3. Chłodzenie od be quiet bardzo solidne, mało hałasu.
$. Obudowa od corsaira, z matami antykurzowymi i powyciszana, nie wiem po co mirki powstawiali do koszyków obudowy z oknami jak napisałeś,
  • Odpowiedz
@abdonaty: Mówisz żeby nie brać na tlc a sam w zestawie dałeś dysk który ma tlc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Anyway, jeśli chodzi o Cruciala na mlc no to albo MX200 albo BX100. Ale są droższe niż MX300
  • Odpowiedz
Anyway, jeśli chodzi o Cruciala na mlc no to albo MX200 albo BX100. Ale są droższe niż MX300


@envoray: Chciałbym w ten budżet włożyć mlc, po prostu bardziej ufam samsungowi. Gwarancja i tak jest taka sama dla cruciala i samsunga
  • Odpowiedz
@CacyIsBack Pobawiłem się jeszcze i zrobiłem taki zestawik:

Koszyk oraz cooler bo w mindfactory akurat tego nie ma.
Udało się zjechać do 1552€ zachowując najważniejsze czyli i7+1080.
Ewentualne zmiany to ssd/hdd jeśli zdecydujesz sie na 500gb albo chcesz samsunga i obudowa według gustu. Można wziąć większy cooler (+10€) jeśli będziesz mocno podkręcał.
  • Odpowiedz