Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa. Od dwóch lat mieszkamy z kumplami w akademiku i w tym roku również mamy zamiar tam mieszkać. Problem jest taki że w te wakacje był robiony remont który jak to za państwowe pieniądze trwa dwa razy dłużej i nie został ukończony w terminie zatem jeden blok będzie remontowany w trakcie roku akademickiego. Akurat ten w którym mieliśmy mieszkać więc rozrzucono nas randomowo w wolne miejsca w wyremontowanym bloku. Niestety trafiliśmy z kumplem na Hindusów, Jakieś rady jak sobie z nimi poradzić/ wykurzyć?
#akademik #przegryw #hindusi #kiciochpyta
  • 22
@kasaliv: Pewnie nie jesteście jedyni w takich sytuacji, może jak z nimi pogadacie to uda się jakąś podmiankę po jednej osobie zrobić żeby oni mieli swoją beżową koalicję, a wy swój fanklub bigosu w słoiku?
@kasaliv: Hindusi w porównaniu do np. Ukraińców czy Włochów (serio, Ci lubie myli się po 2-3 razy w tygodniu) nie zrobili na mnie złego wrażenia.

Btw. Mówię serio. Jakiekolwiek akcje na obcokrajowców nie mają sensu, bo ich nikt nie ruszy a was wyjebią bez możliwości powrotu, a jak #!$%@? coś bardzo grubego to wyjebią Cię też z uczelni. Więc generalnie naprawdę się zastanów, czy chcesz dla zasady i bycia #!$%@? uprzykrzać
@diarrhoea: Dlatego ja piszę o pokojowym rozwiązaniu dla dwóch stron, a nie uprzykrzaniu sobie życia, oni pewnie też woleliby mieszkać z kimś "od siebie", chociażby łatwiej się dogadać:) Mówię jako ktoś, kto to przechodził po tym jak mi dokwaterowali ukraińskiego doktoranta który nie umiał ani po polsku, ani po angielsku.