Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 #heheszki #c---------------a #gry

Ok, wiele już powiedziano i napisano nt. tej gry, ale scena w której trzech n--------h Wiedźminów postanawia przebrać się w sukienki Yennefer i zadzwonić z megaskopu po d--y, zamiast nich zastajac srajacego Elfa na kiblu, sprawiła że zrobiło mi się ciepło na serduszku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Świetne poczucie humoru i dystans ze strony twórców gry.
K.....0 - #wiedzmin3 #heheszki #c---------------a #gry 

Ok, wiele już powiedziano ...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kierownikdzialuzycie000: nie chodzi o to, że nie umiem docenić humoru dlatego, że wolę mrok fantasy, a o to, że ten konkretny fragment był... ot, nieśmieszny. O ho ho, takie rubaszne, trzech pijanych kolesi chce zadupczyć (HAHAHA, S-X) ale są tak pijani, że myślą, że jak się przebiorą w sukienki (HAHAHA, SEBA, ALE BEKA, FACET W SUKIENCE, ALE TO DOBRE JEST XD NIE WIEDZIAŁEM, ŻE PO ALKOHOLU TAK JEST, WYCIĄGAJ TEGO
  • Odpowiedz
@Pabick: A tu nie chodziło przypadkiem o zbieranie "ultra rzadkich i ważnych odczynników" do "eksperymentu"? Przecież Geralt nie miał wstępu do chatki jak oni chlali, dopiero potem sam wszedł i udało mu się dołączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nazwali to lekcją pierwszą - jak przyswajać toksyny.
  • Odpowiedz
@Kierownikdzialuzycie000: scena zabawna, ale za cholerę nie pasuje mi jej umiejscowienie. Gdyby była gdzieś w połowie, albo jako flashback (tak jak flashbacki z Ciri) to ok, ale


wg mnie najlepsza scena to ta z trollem - humor lekki, ale nie głupi, a do tego przedstawienie trolla jako poczciwego głupka, który niby chce dobrze, ale nie ogarnia
aegypius - @Kierownikdzialuzycie000: scena zabawna, ale za cholerę nie pasuje mi jej ...
  • Odpowiedz
@Lordzio: Już dokładnie nie pamiętam, ale generalnie dużo latania, zbierania roślin, w końcu myślałem że jakiś egzamin będzie czy coś, a tu się n------i i tyle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz