Wpis z mikrobloga

@srogie_zaskoczenie: U mnie na uczelni Sii rozwieszało ostatnio plakaty z błędami i na dole było napisane, żeby wysyłać aplikacje razem z listą znalezionych na plakacie błędów. Może zabieg celowy, chcą zobaczyć czy ktoś to zgłosi przy aplikacji. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz