Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Stefanson: czy na takich spędach płaci się ludziom za robienie z siebie pośmiewiska?
Nie widać tutaj osób z klasy średniej tylko sam szlam + środowisko ala KOD.
Nie rozumiem całej tej gówno burzy. Jest pewnie z milion rzeczy w tym kraju, których nie można robić legalnie a jakoś ludzie to robią i żyją :). A tutaj ludziska wychodzą z takimi #!$%@? transparentami i jeszcze firmują je swoimi twarzami....
  • Odpowiedz
@Stefanson: Ej powiedzcie mi,bo nie czytałem. Czy w tym projekcie liberalizującym prawo aborcyjne jest zapis, że wątróbkę i płuca płodów będzie można później sprzedawać? Szkoda żeby się marnowały - pieniądze można by przeznaczyć na edukację seksualną dzieci przedszkolnych.
  • Odpowiedz
Ej powiedzcie mi,bo nie czytałem. Czy w tym projekcie liberalizującym prawo aborcyjne jest zapis, że wątróbkę i płuca płodów będzie można później sprzedawać?


@gremlin085: Tak i jest zapis że aborcja legalna do siódmego roku życia. Lub do dziesiątego jeśli gówniak jest niegrzeczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I tobie się podoba, że miliona rzeczy nie można legalnie robić? Co jak ktoś nie chce łamać prawa, nawet tak #!$%@? jak to w Polsce?


@XineX: pewnie, że mi się nie podoba ale mam inne ciekawsze rzeczy niż stanie ze #!$%@? transparentem.... i pisanie o jakiś macicach przez gimbonazistów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
W tym kraju ludzie umierają w poczekalniach a grupa oszołomów chce sobie organizować "antykoncepcję"
  • Odpowiedz