Wpis z mikrobloga

Boże jakie prostackie recepty ma Trump typowa murica xDDD tylko typowy redneck i przeciętny blue collar może głosowac na kogoś z takimi populistycznymi ogólnikami jakie on głosi xD tu zbudujemy mur, tam zmienimy umowy handlowe ( ale jakie?) murica stronk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomina mi to wybory w Polsce ostatnio.. Trump jak PiS głosi że wszystko jest #!$%@?, my naprawimy... mam wrazenie, że będzie robił dokładnie jak PiS czyli odwrotnie od tego co obiecuje kiedy zobaczy jak to wygląda od środka.

Nie jestem fanem Clinton, ale ma rozsądne, logiczne argumenty, mówi spokojnie i bez większych ogólników. Dobra debata z jej strony.

#usa #debata #amerykawybiera2016
  • 19
@M4ks: Obie strony tragiczne pod wzgledem sprecyzowania swoich planow no i oboje chca wprowadzic panstwo policyjne, roznica tylko taka ze Trumpa bardziej #!$%@? beda mieli kolorowi u Clinton biali.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ a Hiliara mówiła tylko o tym że podniesienie podatki a potem podniesienie wydatki bo muszą inwestować w siebie i tak kilka razy, świetny pomysł bulwo, zrujnuj amerykański system edukacji poprzez upublicznienie collegy, zwiększ jeszcze bardziej dług-przecież on się sam spłaci no i wygraj z isis online. Nawet jakbym nie lubił Trumpa to po takich bredniach bym na nią nie zagłosował
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Jakie logiczne i rozsądne argumenty miała Clinton? Bo chyba oglądaliśmy inne debaty. I jak małe i średnie przedsiębiorstwa do góry ma podnieść polityka robót i zamówień publicznych (podany przykład tych paneli gdzie zielona energia chociażby w Europie jest z deka niewypałem).

I Trump i Clinton zwyczajnie grali na emocjach i populizmie, zero planu i argumentów.