Wpis z mikrobloga

Przydrożna, samoobsługowa kwiaciarnia w Szwajcarii. Czynna całą dobę, asortymentu sporo ʕʔ

Tabliczka głosi:
"Dziękujemy za płatność gotówką za nasze produkty.
Jeśli jednak nie mają Państwo przy sobie gotówki, to możemy wysłać rachunek za nabyte dobra.
Proszę wpisać się do księgi (leży w środku na stoisku kwiatowym) podając nazwisko, adres oraz listę zakupów.
Dziękujemy za Państwa zakup."

W Polsce nie spotkałem się z taką formą sprzedaży roślin, ale jestem przekonany, że gdzieś na terenie naszego kraju takie kwiaciarnie też funkcjonują i mają się dobrze i nikt ich nie rozkrada. Ktoś, coś? Po wpisaniu "samoobsługowa kwiaciarnia" wyskoczyło mi w Google prawie same kwiaciarnie z szyldem "Blumen zu selbstschneiden" xDDDD

To, że Polska jest biednym krajem nie znaczy przecież, że jesteśmy złodziejami i głupi kwiatek to dla nas rarytas warty tego haniebnego czynu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#szwajcaria #podroze #ciekawostki #pokazmotor
Pobierz Swiatek7 - Przydrożna, samoobsługowa kwiaciarnia w Szwajcarii. Czynna całą dobę, asor...
źródło: comment_nvOVnXkQmCRGu7XwykAmcMYM2AVOxXZl.jpg
  • 45
@Swiatek7: w dojczalndi widziałem takie przydrożne punkty (z warzywami również) ale nie tak wypasione jak te (ʘʘ)
U nas to by nie przeszło, jak również w innych krajach - żeby nie było, że to tylko my tacy źli :P
@Swiatek7: jakiś czas temu wstawiałem podobne znalezisko o kwiatach, tylko że tam było pole gdzie sam wycinałeś kwiaty które ci się podobały. Podczas rowerowania w weekend widziałem to samo na polu kukurydzy i słonecznika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Swiatek7: Ja spotkałem się w Niemczech z podobną sytuacją ale dotyczyła płodów rolnych takich jak ziemniaki czy cukinie. Gospodarz przed domem miał wystawione ziemniaki i inne warzywa pakowane w workach. Miał taką skrzyneczkę na pieniądze i cennik obok. Ciekaw jestem czy u nas takie coś mogłoby zadziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°)