Wpis z mikrobloga

Wzywam wszystkie pelikany do powstania!

Kolejny raz okazało się, że jeżeli coś jest niezgodne z myśleniem pewnej części użytkowników to w kilka chwil wyargumentują, że jest to manipulacja, a jeżeli jednak jest to zgodne z ich obrazem rzeczywistości to nawet im przez myśl nie przejdzie, żeby zweryfikować informację, bo cytując użytkownika:

Z ryja na świra wygląda. Nie trzeba nawet słuchać żeby takie wnioski wyciągnąć


W ten sposób pewien serwis dopuścił się dzisiaj manipulacji a mirko oczywiście pomogło w rozpowszechnieniu, "BO PRZECIEŻ PROLAJFY TO OSZOŁOMY, WIĘC TO NA PEWNO PRAWDA!!!"

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris:

"Brutalny atak na dr Joannę Banasiuk przy użyciu skandalicznej manipulacji portalu PIKIO.pl oraz użytkownika FB o nazwie "Maciek Zientarski".

Zwolennicy bezkarnego zabijania dzieci w najwcześniejszej fazie ich rozwoju dopuścili się agresji wobec kobiety, publikując całkowicie fałszywą pseudorelację z sobotniego programu "Minęła 20".

Zareagowaliśmy bezzwłocznie pismem przedprocesowym (skan pisma skierowanego do PIKIO.PL publikujemy). Użytkownik FB "Maciek Zientarski" niezwłocznie usunął naruszający dobra osobiste dr Joanny Banasiuk post ze swojego profilu. PIKIO nie zastosowało się do wskazanych w piśmie terminów.
Zwolennicy aborcji znowu pokazali swój skandaliczny stosunek do prawdy i do kobiet. Te akty wizerunkowej przemocy nie powstrzymają Ordo Iuris przed występowaniem w obronie kobiet i dzieci."

#4konserwy #neuropa #manipulacja #aborcja #katolicyzm
D.....a - Wzywam wszystkie pelikany do powstania!

Kolejny raz okazało się, że jeże...

źródło: comment_go8zs8nJogpsCtDIGkTIFMSgKB6aESKv.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@bergamotowe_zmartwienie: pragnę zwrócić uwagę na dwie rzeczy:
- nie wykopałem i nie plusowałem tego
- przy ilości manipulacji i informacji nieprawdziwych z drugiej strony sceny przywalić się o jedno znalezisko to trochę słabe. Szczególnie, że akcję rozkręca koleś który ma w wykopanych kilka informacji zweryfikowanych jako bzdury.
  • Odpowiedz
@dendrofag: @bergamotowe_zmartwienie: Lewactwo, lewak, lewacka logika, lewusy, lewactwo, lewaki. Bijcie chochoła dalej. Ja dzięki tym demonom odpowiadającym za całe zło na świecie już kilka godzin temu dowiedziałem się, że to fejk i przekazałem dalej.

Przykre, że nie chodzi wam o prawdę i uświadomienie ludzi tylko o bicie piany i tani sposób dowalenia złemu lewactwu.
  • Odpowiedz
@Davila: HAHAH przecież nikt tego serio nie traktował. Ten obrazek był komicznym wykrzywieniem. Jakby tam ktoś wpisał "kobiety muszą rodzić bo czekamy na reinkarnację Białka" to też byłaby gównoburza? xD

Swoja drogą ta rozmowa ora się sama.
  • Odpowiedz