Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od razu wołam tagi #wykopjointclub #wykopsmokersclub i #narkotykizawszespoko bo potrzebuje porady jakiegoś mirkoćpuna. Za szał tagami nie mam zamiaru przepraszam.
Od dwóch miesięcy palę zielone codziennie, więc trochę mi się tolerancja zmieniła. Czym zwiększyć doraźnie moc palenia żeby znów trzymało dłużej i dawało mocniej? Alkohol wysoko procentowy i przerwa od palenia odpadają. Jakieś pomysły?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
OP: @Bzyko: głównie jointy i fajka, z Bogiem mam problem bo przepalilem sitko co tam było i mam dziure
@ekans: wiadra nigdy nie próbowałem może warto sprobowac
@Hunter31: nawet jeśli to mam to w dupie, dobrze jest mi w moim obecnym stanie. Po prostu chcę żeby działało jak wcześniej.
@chwwast: to palenie dotychczas było Prima Sort więc nie mam raczej powodu to zmieniac

Ten komentarz został dodany
NiewidomaWybranka: Obawiam się że raczej nie uzyskasz efektu swoich pierwszych konsumpcji tej używki bez jakiegokolwiek detoxu. Możesz spróbować upiec sobie jakieś ciastka lub przygotować makumbe, ale to musisz mieć jakąś piątkę przynajmniej. Ew skmin inny temat z górnej półki ale efektow pierwszych paleń raczej nie uzyskasz i tak.

Zaakceptował: Asterling