Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co doradzicie kobiecie której nie pomaga już nic w schudnięciu?

Mam 174cm 76kg wagi. Była na dietach przeróżnych przez co rozwaliłam sobie metabolizm(chyba) BO NIE DZIAŁA JUŻ NA MNIE ANI REDUKCJA(1200-1400kcal) ani lekki deficyt 1900kcal

Moje 0 wychodzi na około 2200kcal, trenuje siłowo FBW 3x w tygodniu.
Maksy w martwym sumo to 130kg przysiad 95kg płaska 55kg

Krew w normie.

#dieta #odchudzanie #mikrokoksy #silownia #odchudzajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile masz lat? I zbadaj tarczyce i DHEA, jak masz nisko DHEA to trzeba suplementowac, trening konieczny - moze byc Chodakowska (Tak!). Na 1900 nie bedziesz chudla chyba ze masz 20 lat i duzo sie ruszasz.. Daj 1200 i sie ruszaj. Ew jak masz wszystko porozregulowywane, to mozna to lekko dlubnac farmacja. ( np 1iu HGH, ladnie wyprowadza wszystko).
zanim ją poznałem byłem królem życia a obecnie jestem totalny #przegryw i to na wielu frontach. Ona oczywiście już wyrywa kolejnego. Jak widzę jak znów gra aby uwieźć i pokazuje swoje różne twarze aby tylko zdobyć faceta to aż mi się niedobrze robi. Oczywiście to wszystko co robi jest tylko po to aby go zdobyć. Oczywiście flirtować z nim zaczęła jak byłą jeszcze ze mną. Choć on ją chyba długo zlewał. Ale