Wpis z mikrobloga

@cyper: to zdecydowanie orange - o ile kiedyś byli znani z częstych awarii, tak teraz stoją pod tym względzie na wysokim poziomie, a obsługa techniczna jest naprawdę nieporównywalna z chociażby upc. Jeżeli porównywać orange to tylko z upc, vectra jest z kolei znana ze wszystkiego co najgorsze, a o tym trzecim providerze nawet nie słyszałem :>
@wonsz_smieszek: Kolega mieszka przy niepodległości/batorego i też ok, no nie wiem, może miejscami faktycznie jest słabo, ale na tle reszty to i tak wypada najlepiej. Chociaż z drugiej strony w pracy (ursynów) mam upc i tam faktycznie słabo to działa
@beer_man: to pewnie zależy od wielu czynników, nawet od sprzętu czy kabli w jednym i innym bloku, a na dodatek nieraz pewnie i od tego, co po stronie użytkownika. Ileż razy było "nie mam internetu, głupi ", a okazywało się, że ktoś sobie kabelek z rutera wyciągnął, wifi wyłączył w telefonie itd. :) Dlatego lepiej pozbierać info od większej liczby osób, poleganie na pojedynczych przypadkach może być mylące :)